Strona Główna > WYDARZENIA > IMPREZY > SKUBAS

SKUBAS

SKUBAS
DATA/GODZINA:
08.08.2020, 19:00 – 20:00
2020-08-08T19:00:00+02:00
2020-08-08T20:00:00+02:00
SKUBAS

Letnia scena kulturalna – koncert

Letnia Scena Kulturalna to cykl koncertów na pasażu za domem kultury w Chrzanowie lub w sali teatralnej. Nasze tegoroczne gwiazdy to: Limboski solo, Skubas, Bajda, Credo.  Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.  Koncert Skubasa odbędzie się w sali teatralnej. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Informacji/kasie kina.

LETNIA SCENA KULTURALNA:

8 sierpnia 2020 godz. 19:00 SKUBAS (sala teatralna)

Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości. W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji. Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzask” zaprezentował się już jako artysta kompletny.
Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

„Szklane Miesiące” to singiel zapowiadający trzeci album artysty. Jego premiera koncertowa miała miejsce 17 sierpnia podczas Męskiego Grania w Warszawie przed ponad 15-tysięczną publicznością. W listopadzie 2019 artysta zagrał kolejną trasę koncertową, na której przypomniał swoje najważniejsze piosenki ale też przedpremierowo zagrał również kilka utworów z nadchodzącej, jeszcze nie wydanej płyty.

 

 

ZAMKNIJ
Skip to content