Strona Główna > WYDARZENIA > IMPREZY > LIMBOSKI SOLO

Letnia Scena Kulturalna to cykl koncertów na pasażu za domem kultury w Chrzanowie lub w sali teatralnej. Nasze tegoroczne gwiazdy to: Limboski solo, Skubas, Bajda, Credo.  Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. * Uwaga! W razie złej pogody koncerty Credo i Limboskiego solo mogą zostać przeniesione do sali teatralnej (MOKSiR). Koncert Skubasa odbędzie się w sali teatralnej (bez względu na warunki atmosferyczne).

LETNIA SCENA KULTURALNA:

25 lipca 2020, godz. 19:00 LIMBOSKI SOLO *

8 sierpnia 2020 godz. 19:00 SKUBAS (sala teatralna)

* Uwaga! W razie złej pogody koncerty BAJDY, CREDO i LIMBOSKIEGO SOLO mogą zostać przeniesione do sali teatralnej (MOKSiR). Koncert Skubasa odbędzie się w sali teatralnej (bez względu na warunki atmosferyczne).

Limboski solo:

Właściwie Michał Augustyniak, muzyk związany z Krakowem, przede wszystkim piosenkarz i gitarzysta, autor tekstów, dwukrotnie nominowany do Fryderyków (za albumu „Tribute to Georgie Buck” i „Poliamoria”). Członek grup Limbo i Naked Mind. W 2011 r. wystąpił wraz z zespołem w programie telewizyjnym Must Be the Music. Tylko muzyka, w jego drugiej edycji, dochodząc do półfinału. W 2018 r. wystąpił na trasie Męskiego Grania. Artysta skomponował muzykę do filmu animowanego Ewy Borysewicz pt. „Do serca twego”. Jego najnowsza płyta pt. „Ucieczka Saula” to owoc dwuletniego pobytu artysty w Berlinie. Jak sam mówi „Karmiłem się mlekiem bluesa, gospel, amerykańskiego południa, słuchałem i grałem wiele gatunków muzyki – ostatecznie najlepszy jest rock i roll”.

 

ZAMKNIJ
Skip to content