Strona Główna > WYDARZENIA > IMPREZY > CREDO

Letnia Scena Kulturalna to cykl koncertów na pasażu za domem kultury w Chrzanowie lub w sali teatralnej. Zagrają: Limboski solo, Skubas, Bajda, Credo. Start już 27 czerwca 2020 roku. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. * Uwaga! W razie złej pogody koncerty Bajdy, Credo i Limboskiego solo mogą zostać przeniesione do sali teatralnej (MOKSiR). Koncert Skubasa odbędzie się w sali teatralnej (bez względu na warunki atmosferyczne).

LETNIA SCENA KULTURALNA:

27 czerwca 2020, godz. 19:00 BAJDA *

10 lipca 2020, godz. 19:00 CREDO *

25 lipca 2020, godz. 19:00 LIMBOSKI SOLO *

8 sierpnia 2020 godz. 19:00 SKUBAS (sala teatralna)

* Uwaga! W razie złej pogody koncerty BAJDY, CREDO i LIMBOSKIEGO SOLO mogą zostać przeniesione do sali teatralnej (MOKSiR). Koncert Skubasa odbędzie się w sali teatralnej (bez względu na warunki atmosferyczne).

Credo:

Zespół Credo tworzy trójka muzyków, przyjaciół. Grupa pochodzi z Chrzanowa i gra melodyjnego, gitarowego rocka z polskimi tekstami. Muzyka Credo, to w pełni autorskie kompozycje. Pomysłodawcą utworów jest Rafał Topolski. Teksty dotyczą istotnych tematów naszego życia i w narracyjny sposób przenoszą słuchacza w muzyczny świat Credo. W muzyce zespołu odnajdziemy zarówno nastrojowe, gitarowe ballady, jak również wyraziste brzmienia i dynamiczne utwory z mocnymi bębnami. Nie zmienia się tylko jedno…. styl i niesamowity klimat muzyczny zespołu… po prostu Credo.

ZAMKNIJ
Skip to content