Strona Główna > STARA KOTŁOWNIA > Koncerty

Archiwum koncertów

2020
29.02.2019  Jam session 4
8.02.2019 Lunatyk, Clodie
25.01.2020 Klezmorin Trio

2019
14.12.2019 – JAM SESSION 3
30.11.2019 – ANDRZEJKI Z ANDRZEJEM 3 (Trafiłem na owczarnię, Mikrokosmos, Wyjście Awaryjne + goście)
26.10.2019 – Zielone Żabki The Trepp
6.10.2019 – GUTEK + Prowizorium
31.08.2019 – BITWA O CHRZANÓW
12.07.2019 – Tajna Lista
11.05.2019 – KLANG 2019
30.04.2019 – Eder, Kissinsky
5.04.2019 – Żywiołak
9.03.2019 – Caban Drummer Fest III
16.02.2019 – Pokahontaz
2.02.2019 – Psychodela, Non Serviam, SPI, Inkwizycja

2018
8.12.2018 – Jam session
30.11.2018 – Andrzejki z Andrzejem vol. 2 (Wyjście Awaryjne, Prowizorium, Candycaine)
17.11.2018 – Terapolka, Fireball
20.10.2018 – Farben Lehre
22.09.2018 – The Trepp, Zbeer, pleasure trap, The Analogs
1.09.2018 – Kumple dla kumpli
13.07.2018 – AyersRock, Tajna Lista
12.05.2018 – KLANG
28.04.2018 – Gabinet Looster
08.04.2018 – Hańba
10.03.2018 – II Caban Drummer Fest
24.02.2018 – Wyjście Awaryjne, Lej Mi Pół
10.02.2018 – Ayers Rock, Non Serviam
20.01.2018 – Sztywny Pal Azji

  2017
25.11.2017– Prowizorium, Albano, Wyjście Awaryjne (Andrzejki z Andrzejem)
28.10.2017– Kurtyna, Pod Prąd
08.10.2017– Kabanos, Venflon
22.09.2017– Grajmy dla Mikołajka: LGR x MatteQ, Maciej Nowak & Konrad Ściebur (Eder), Gentle Blow oraz Bartas Szymoniak
13.05.2017– KLANG 2017
28.04.2017– Gorączka Wiosennej Nocy
08.03.2017– Caban Drummer Fest
17.02.2017– Metalowa sesja 3: Basement, Heart Attack, Iscariota
21.01.2017– Wojtek Szumański, Lunatyk

2016
13.12.2016 – The Trepp
26.11.2017 – Bongo Jerusalem (Andrzejki irlandzko-polskie)
02.10.2016 – BAO
07.05.2016 – KLANG 2016, Heart Attack
23.04.2016 – Credo
11.03.2016 – Metalowa sesja 2: Disephia, Post Profession
21.02.2016 – Kabanos, Pull The Wire

2015
18.12.2015 – Tajna Lista [5-lecie zespołu]; duet Urszula Fryzka-Jerzy Styczyński; Eder
28.11.2015 – Koniec Świata(Impreza andrzejkowa)
31.10.2015 – The Trepp, Ga Ga Zielone Żabki
05.09.2015 – KUMPLE DLA KUMPLI: Kurtyna, Premiera (DaBop), DJ Krzyku (Scream Music), Animations, Code Breaker
09.05.2015 – KLANG
11.04.2015 – Eder
21.03.2015 – Credo
06.02.2015 – Młody PSZ
23.01.2015 – Wojtek Szumański, Chilitoy

2014
29.11.2014 – Bas Tajpan & Bob One (Impreza andrzejkowa)
19.09.2014 – We Can Be Agry Too
14.06.2014 – Eripe & Quebonafide
10.05.2014 – KLANG 2014
11.04.2014 – Bedu, Tajna Lista
15.03.2014 – Straight Jack Cat
22.02.2014 – Vixen
25.01.2014 – Lad`s Life, Skangur

2013
09.11.2013– Rover
03.11.2013 – Bongo Jerusalem, Chilitoy
25.10.2013 – Dub sesja
28.09.2013 – Sad Wednesday, Selfhated Machine
30.08.2013 – TeWu
12.07.2013 – Dub Mystic 4
29.06.2013 – BAOBAB
11.05.2013 – KLANG 2013
27.04.2013 – Wyrock, Suckers Train Blues
05.04.2013 – Selfhated Machine
16.03.2013 – Blank Space
02.03.2013 – Dub Sesja
23.02.2013 – Metalowa sesja: Formis, Dogmatic, Black From The Pit
01.02.2013 – Trafo

2012
17.11.2012 – Chilitoy, Bongo Jerusalem
25.10.2012 – Sztywny Pal Azji
12.10.2012 – Natty Dead
15.09.2012 – Event Dub/Reagge – Dub Sesja – Mystical BattaLion
31.08.2012 – Antidotum
27.04.2012 – Epic Fail
14.04.2012 – Chilitoy, Bongo Jerusalem
23.03.2012 – Sucker Train Blues
17.03.2012 – Skangur
10.02.1012 – Maciej Fortuna Trio
27.01.2012 – Straight Jack Cat

 
ZAMKNIJ
Skip to content