imieniny: Bernarda, Kaliksta. 14 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Dub Mystic 2 w Chrzanowie

Kiedy Stara Kotłownia trzęsie się od basu, wiesz co jest grane, to kolejna impreza z czarnymi krążkami oraz rootsowo zapętlonymi tune`ami. 2 marca ponad 80 osób bawiło się na Dub Mystic 2.
Tym razem dub sesja zdominowana była przez brzmienia klasyczne reggae oraz dubstep. Prócz tria Mystical BattaLion mogliśmy posłuchać miksów Morisa44, który między godziną 19 a 21 zaserwował publiczności swoją dubowo/dubstepową selekcję. Potężnego Sound systemu użyczył Back Alley. Młody skład djów i inżynierów dźwięku z Chrzanowa - Mystical BattaLion - preferował one deck style, czyli granie z wykorzystaniem jednego gramofonu. Szkoda że artyści tak późno zaczęli korzystać z efektów (więcej dub syreny!). Ten zabawny - przester na mikrofonie - a la Daft Punk rozbawił wszystkich. Na koniec usłyszeliśmy własne kompozycje „mistycznego batalionu” i 5 godzin sesji minęło jak z bata strzelił.

Co dalej? Może impreza plenerowa? Czas pokaże, tymczasem zapraszamy na kolejne kulturalne wydarzenia do Starej Kotłowni: 16 marca koncert Heart Attack i Blank Space, a 5 kwietnia Selfhated Machine.

 

tekst: Konrad Wicher
zdjęcia: Łukasz Michalik

powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl