imieniny: Marcina Rafała. 24 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Koncert Blank Space [II Weekend Muzyczny w MOKSiR]

16 marca zapraszamy na koncert w ramach Sceny Młodych. W klubie Stara Kotłownia zagra zespół Blank Space. Gościnnie wystąpi Heart Attack. Start: godz. 19.00.Bilety: 5 zł do nabycia w Informacji MOKSiR lub w klubie w dniu koncertu.
tel. (32) 623 30 86 wew. 53.

 

15-16 marca - II Weekend Muzyczny w MOKSiR

Uwaga! Dla pierwszych 5 osób, które kupią bilet na film "Sugar man", (15 marca, seans o godz. 20.15 - kino Sztuka) mamy darmowe wejściówki na występ Blank Space.

 

Blank Space to młody zespół rockowy, w którego skład wchodzą:
Bartek Palka - Gitara, wokal
Mariusz Lichota - Gitara
Damian Pławecki - Perkusja
Wojciech Nowak - Bas.

Brzmienie zespołu mieści się między klasycznym rockiem, progresywnym, zawiera również elementy ostrego grania.W 2012 roku ukazał się teledysk do utworu "Save" zrealizowany przez Chrzanowska Telewizja Lokalna.

Blank Space - Save [zobacz klip]


Na oficjalnym profilu społecznościowym zespołu czytamy:
Najważniejszymi osiągnięciami jakimi zespół może się pochwalić to I miejsce oraz nagroda publiczności w VI powiatowym przeglądzie i konkursie kapel w Chrzanowie, gdzie jednym z członków jury był Jerzy Styczyński. Blank Space został również finalistą marcowej Sceny Muzzo organizowaną przez portale internetowe muzzo.pl, interia.pl, Antyradio oraz krakowski klub muzyczny Lizard King. W maju 2011r. zespół odnotował na swoim koncie kolejne zwycięstwo w Przeglądzie Kapel "KLANG".Oprócz sukcesów w okolicznych przeglądach Blank Space zagrało wiele koncertów, które miały bardzo dobry odbiór wśród publiczności. Zespół występował supportując takie gwiazdy jak: TSA, De Mono, Oddział Zamknięty, Maciej Maleńczuk czy też Closterkeller.

 
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl