imieniny: Renaty, Witolda. 12 listopada 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Wiosenny Złap Swap w Sokole!

21 marca w godz. 18.00-22.00 zapraszamy na organizowany już po raz drugi w Chrzanowie pod egidą MOKSiR-u ZŁAP SWAP. Tym razem spotykamy się w sali Sokół! WSTĘP BEZPŁATNY!


Już dziś warto zabrać się za wiosenne wietrzenie szaf, by być gotową na pierwszy dzień wiosny. W czwartek 21 marca bierzcie ze sobą walizki z ubraniami i przychodźcie na Złap Swap! 

Nasza propozycja brzmi: wymiana zawartości szafy bez zmiany stanu konta bankowego. Zapraszamy mieszkanki Chrzanowa i okolic w  godzinach 18.00-22.00.  

W planie:
- wymiana ubrań (damskich i dziecięcych) oraz akcesoriów dla dzieci (wózki, foteliki etc),

- bezpłatne porady kosmetyczne,

- bezpłatne porady fryzjerskie,

 - bezpłatne porady fitness,

- bezpłatne konsultacje stylistki.

Uwaga! Wstęp tylko dla kobiet! BEZPŁATNY!

Uczestniczki, które chcą zarezerwować sobie miejsce/ stół na prezentację ubrań i akcesoriów proszone są o przysłanie zgłoszeń na adres filipowicz6@gmail.com. Uwaga! Liczba wieszaków na ubrania ograniczona, a więc warto przynieść swoje własne.

Uwaga - szykujemy niespodzianki! Magdalena Cora przybędzie ze swoim mobilnym gabinetem kosmetycznym i zaserwuje nam manicure (szybki, hybrydowy - wedle uznania). Włosami zajmie się jak zwykle profesjonalnie Justyna Dwornik, porad kosmetycznych udzieli też Aldona Stach, a do fitness przekonywać na będzie niezawodna Marzena Bębenek. No i będzie z nami znakomita wizażystka Małgorzata Ruprich, której nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Jak poprzednim razem, rozlosujemy kupony zniżkowe. Przybywajcie!

SWAP to imprezy połączone z wymianą ubrań. Niezależnie od miejsca i liczby gości, obowiązuje jedna zasada - każdy coś przynosi i każdy z czymś wychodzi.
Idea swapa opiera się na obserwacji, że każdy z nas ma w szafie ubranie, którego z jakiegoś powodu nie nosi. Szkoda to wyrzucić, lepiej wymienić na coś niepowtarzalnego, co zalega w cudzej szafie. Słowem - ekologię łączymy z dobrą zabawą.

 
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl