imieniny: Agnieszki, Jarosława - Dzień Babci!. 21 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Noc sylwestrowa z orkiestrą i fajerwerkami

Na wyjątkową, bo ostatnią noc 2012 roku, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przygotował moc atrakcji dla mieszkańców Chrzanowa. Wszystko po to, by chrzanowianie mogli przywitać Nowy Rok w szampańskim nastroju.  Jak zwykle było dużo muzyki, tańców, nie zabrakło też pokazu sztucznych ogni.


Tradycyjnie już MOKSiR zaproponował Galę Sylwestrową w sali teatralnej, tym razem z udziałem wybitnych solistów oraz Galicyjskiej Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO. Orkiestra OBLIGATO powstała w Krakowie w 1992 roku. Założył ją Jerzy Sobeńko, znakomity dyrygent i kompozytor, do dziś jej kierownik. Orkiestrę tworzy grupa wybitnych muzyków, zafascynowanych fenomenem muzyki wiedeńskiej dziewiętnastego wieku oraz jej wpływem na muzykę europejską. 

Przed publicznością wystąpili znakomici soliści Monika Węgiel, Ewa Romaniak, Witold Wrona i Jarosław Kitala. Całość profesjonalnie poprowadziła menedżer orkiestry - Jolanta Suder. W repertuarze znalazły się  najpiękniejsze arie operetkowe, musicalowe, muzyka straussowska, a także filmowa oraz rozrywkowa.
Podczas Gali Sylwestrowej nie zabrakło strawy nie tylko dla ducha, ale i dla ciała. Przed koncertem, w Galerii na Piętrze, zainteresowani mogli bowiem wziąć udział w wytwornej kolacji sylwestrowej w miłym towarzystwie i w otoczeniu dzieł sztuki. 

Znakomicie i do białego rana bawili się również uczestnicy balu sylwestrowego w Sokole. Wyborne menu, muzyka na żywo w wykonaniu zespołu PULS  i atmosfera pięknej,  przestronnej sali, zagwarantowały szampańską zabawę.

Natomiast po północy, na chrzanowskim niebie, rozbłysnęły pióropusze wielobarwnych sztucznych ogni, które zgromadziły setki mieszkańców miasta. Poprzedziły je życzenia noworoczne od władz miasta, wyemitowane na telebimie oraz krótkie podsumowanie minionego już 2012 roku.

powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl