imieniny: Ireny, Jana. 20 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Mayday 2 już w lutym!

Z okazji Walentynek, 15 lutego o godz. 19.00 zapraszamy serdecznie na drugą część przygód szalonego taksówkarza - bigamisty w sztuce Teatru Bagatela "MAYDAY 2".Bilety w cenie 60 zł. parter, 50 zł. balkon do nabycia w INFORMACJI MOKSiR tel. 32 6233086 wew. 53

 Reżyseria: Marcin Sławiński.
Scenografia: Joanna Schoen.

Występują: Alina Kamińska, Katarzyna Litwin, Krzysztof Bochenek, Maurycy Popiel/Patryk Kośnicki, Angelika Kurowska/Małgorzata Piskorz, Łukasz Żurek/Maciej Słota, Marek Litewka/Sławomir Sośnierz.


John Smith, londyński taksówkarz bigamista, oprócz dwóch żon i dwóch mieszkań ma dwoje nastoletnich dzieci. Jest doskonałym mężem i ojcem. Jeśli Barbara i Mary narzekają, to wyłącznie na krótkie pobyty Johna w domu. Niestety sprawy komplikuje internet. Gavin (syn taksówkarza) i Vicki (jego córka) poznają się w sieci. Ich pierwsza randka to dla Johna katastrofa. Bigamia tak, kazirodztwo - stanowczo nie. John zaczyna szaleńczą jazdę pomiędzy domami, by zapobiec katastrofie. Jego przyjaciel Stanley  biega po mieszkaniu, zamykając dzieci i żony na klucz, aby nie doszło do spotkania. Afera goni aferę. Absurd pogania absurd. Zamiana imion, fikanie kozłów, gonitwy z kuchennym nożem, nieporozumienia seksualne, maski pływackie na twarzach... a to dopiero początek!
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl