imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Bal w Sokole i Gala Sylwestrowa. Nasze propozycje na ostatnią wyjątkową noc 2012 roku

Magiczna i jedyna noc w roku. Sylwestrowa noc. Warto spędzić ją w wyjątkowy sposób, bo na kolejną trzeba czekać cały następny rok... Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną sylwestrową ofertę, dzięki której ta szczególna noc upłynie w szampańskiej atmosferze.Tanecznym krokiem wejdziemy w Nowy Rok na Balu w Sokole. Tak jak w latach ubiegłych - gwarantujemy znakomitą zabawę do białego rana, doborowe towarzystwo i wytworne menu. Wszystkich złaknionych nie tylko rozrywki, ale również - sztuki przez duże S, zapraszamy na Galę Sylwestrową w sali teatralnej, którą uświetni koncert fenomenalnej Galicyjskiej Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO oraz solistów.
 
BAL W SOKOLE
Organizowany od trzech lat sylwestrowy Bal w Sokole dorobił się już swojej marki. Wyborne menu, muzyka na żywo, doborowe towarzystwo sprawiły, że Bal w Sokole zdobył renomę i liczne grono stałych bywalców. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00.Dla gości zagra znakomity zespół muzyczny PULS. W trakcie zabawy można się spodziewać niespodzianek tanecznych, muzycznych, a w konkursie do wygrania będą atrakcyjne nagrody m.in. całoroczny karnet na transmisje widowisk operowych w kinie "Sztuka"! Zabawa potrwa do 5.00 rano. Przewidywana liczba osób - 120.


Kto zdecyduje się kupić bilet na ten wyjątkowy bal do 3 grudnia, wówczas zapłaci 400 zł od pary. Po tej dacie cena biletu wyniesie 450 zł.
GALA SYLWESTROWA
Gala Sylwestrowa w sali teatralnej z pewnością trafi w gusta melomanów. Już dziś zapraszamy na dwugodzinny koncert solistów oraz Galicyjskiej Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO pod batutą Jerzego Sobeńko. Przed publicznością wystąpią: Monika Węgiel (śpiew), Ewa Romaniak (śpiew), Witold Wrona (tenor), Jarosław Kitala (baryton). Prowadzenie koncertu - Jolanta Suder. W repertuarze znajdą się  najpiękniejsze arie operetkowe, musicalowe, muzyka straussowska, a także filmowa oraz rozrywkowa. Początek koncertu o godzinie 22.00. Uwaga! Na gości Gali Sylwestrowej czekają liczne niespodzianki i toast noworoczny.
Cena biletu - 65 zł od osoby (przy zakupie do 3 grudnia). Po tej dacie - 75 zł.
Podczas Gali Sylwestrowej nie zabraknie strawy nie tylko dla ducha, ale i dla ciała. Przed koncertem, w Galerii na Pietrze, zainteresowani będą mogli wziąć udział w wytwornej kolacji sylwestrowej w miłym towarzystwie i w otoczeniu dzieł sztuki. Na wyjątkową kolację w galerii zapraszamy o godzinie 20.00
Cena biletu na koncert wraz z kolacją - 110 zł od osoby (przy zakupie do 3 grudnia). Po tej dacie - 120 zł. Ilość miejsc ograniczona.
 
POKAZ SZTUCZNYCH OGNI
W sylwestrową noc na chrzanowskim niebie rozbłyśnie feeria barw. Już tradycyjnie przywitamy Nowy Rok pokazem sztucznych ogni tuż po północy. Wszystkich miłośników świetlnego widowiska zapraszamy na plac Tysiąclecia.
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl