imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Spektakl „Dzikie żądze” w Chrzanowie

Z przyczyn niezależnych od organizatora 25 maja  spektakl pt. „Dzikie żądze", został odwołany.
Występują: ANNA KORCZ, STEFAN FRIEDMANN, KAROL STRASBURGER,
ROBERT ROZMUS/ MARIUSZ POGONOWSKI, ELŻBIETA ZAJĄCÓWNA.

Reżyseria i opracowanie muzyczne: Stefan Friedmann
Tłumaczenie- Elżbieta Woźniak
Scenografia-Wojciech Stefaniak

Przedstawienie tylko dla dorosłych! A nawet dla jeszcze bardziej! Anna Korcz uczy seksu w najnowszej sztuce o bardzo dzikich żądzach. Lekcje pobierają Elżbieta Zając, Karol Strasburger, Robert Rozmus i Stefan Friedmann. Zobacz coś, co wstrząśnie Twoim wyobrażeniem o życiu intymnym znudzonego angielskiego małżeństwa. Oni pokażą Ci jak urozmaicić igraszki w sypialni z pomocą włamywacza, dozorcy i zdesperowanej, porzuconej przez męża siostry. Będzie nie tylko śmiesznie, będzie zaskakująco, przewrotnie i bardzo śmiesznie!!!!

Państwo Griffin to zamożne małżeństwo w zaawansowanym średnim wieku, mieszkające w bogatej dzielnicy Londynu. On jest prezesem dużej firmy pracującej na zlecenie państwa, ona przystojna, nieco znudzona, ale raczej dama. Dorobili się synka na Oxfordzie i wiejskiego domku pod Londynem. Są ustabilizowani i coraz bardziej znudzeni. Wszystko im się układa poza jedną rzeczą. Przestał wychodzić im seks, a wiedzą, że:

"Regularne uprawianie seksu podnosi sprawność organizmu, zwiększa jego wydolność i dotlenia każdą komórkę. Pobudza krążenie. Jedna namiętna noc może zastąpić kilka godzin na siłowni, całując się spalamy około 20 kalorii, a podczas stosunku od 100 do 300 kalorii. Podniecenie wytwarza w mózgu związki chemiczne - endorfiny, a nadnercza uwalniają hormon - kortyzol działający rozluźniająco i usuwający ból głowy."

W księgarni odkrywają wyjątkowy podręcznik "Zrealizuj swoje fantazje" dr Leopolda Baumgartnera. Żeby ratować małżeństwo i obudzić żądze postanawiają wprowadzić go w życie. Nie jest to łatwe. Do tego teatru fantazji potrzebne są dodatkowe osoby... Jednak los okazuje się łaskawy. W domu zjawia się nieproszony gość- włamywacz, a w ramach pomocy przy zepsutym kaloryferze państwa Griffin odwiedza dozorca. Zabawa toczy się już sama. I to nieprzewidywalne. Nagle, w trakcie zaawansowanych scen pobudzania seksu zjawia się znerwicowana siostra Pani domu, którą przed chwilą porzucił mąż. To co nastąpi potem w sypialni państwa Griffin, przejdzie nawet najśmielsze wyobrażenia doktora Baumgartnera.

Bilety w cenie: 90, 75, 65 zł do nabycia w Informacji MOKSiR czynnej od pon. do pt. w godzinach 8.00 - 18.00 tel. 32 623 30 86, wew. 53 oraz na portalach biletowych www.ebilet.pl, www. eventim.pl, www. ticketpro.pl

STREFY BILETOWE:
rząd                     cena
parter 1 - 10     90
parter 11 - 15   75
balkon 1 - 7       65

powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl