imieniny: Ireny, Jana. 20 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Blondynki wolą mężczyzn - prapremiera w Chrzanowie

Kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza i Tomasza Stockingera, grających razem w jednym przedstawieniu. 1.10.2011r. - sala teatralna MOKSiR, godz. 17.00.Bilety:
parter 65zł, balkon 60 zł.
Rezerwacja
tel. 600 360 087 lub 32 61 21 282

Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek niegdzie dotąd nie wykonywanych. Prawdziwy mini festiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew. Każdy tu znajdzie coś dla siebie - rewię, kabaret, varietes, musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki - Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska zaskakują nas co i rusz swoim wdziękiem i blondynkową werwą w skeczach, piosenkach, dialogu i tańcu.

HISTORIA :

Dwie blondynki aktorki plus dwóch aktorów i tajemniczy reżyser Milosz Radżinski spotykają się w dawnym PRL - owskim domu kultury „Świt" w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. Przeznaczenie w osobie menedżera Maksa decyduje o ich przyszłości inaczej. Jest to opowieść o marzeniach, przyjaźni, miłości i ....teatrze! Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza.

„Blondynki wolą mężczyzn" to komedia, która pozwoli Państwu na oderwanie się od monotonii życiowych trosk i wznieść się choć przez chwilę ponad codzienną pospolitość.

Przedstawienie zrealizował znany producent Leszek Kwiatkowski („Syndykat Artystyczny").

Spektakl wyreżyserował Piotr Dąbrowski. Doświadczony, wielce pomysłowy reżyser, znany z takich choćby realizacji jak : „Czarownice z Salem", „Trzy razy łóżko", „Baby blues" czy „Polowanie na łosia"

powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl