imieniny: Piotra, Ziemowita. 19 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Andropauza, czyli męska rzecz. Musisz obejrzeć ten spektakl!

Gwałtowny spadek testosteronu, osteoporoza, zmęczenie, depresja, przyrost wagi, bóle pleców, bezsenność… To ANDROPAUZA - męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium. Zapraszamy na spektakl pod tym tytułem do sali teatralnej MOKSiR 21 września o godz. 17.00 i 20.00.Andropauza to stan, którego mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!
Pięciu nieznajomych spotyka się w sanatorium. Pięć odmiennych osobowości, pięć charakterów i pięć życiorysów. I jeden wspólny wróg -  Zus. Zbieżność nazwisk przypadkowa. Polska rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu. Historia, która każdemu może się zdążyć. Opowiedziana prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach. Wulkan dowcipu, kiedy bohaterowie idą na żywioł. I odrobina wzruszenia, kiedy wspominają młodość. Samo życie.
Najnowsza komedia Jana Jakuba Należytego. W rolę kuracjuszy wcielają się w podwójnej obsadzie Michał Pietrzak, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski. A głosu Zbigniewowi Wodeckiemu użycza Zbigniew Wodecki.

CENA BILETÓW: 65 zł parter, 55 zł balkon
Rezerwacja biletów: Tel. 509592471powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl