imieniny: Marcina Rafała. 24 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Nie nudzą się w wakacje

4 lipca rozpoczęła się coroczna akcja LATO z MOKSiR. Nasza letnia oferta cieszy się sporym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.
W pierwszy lipcowy poniedziałek Chrzanowski Klub Fantastyki przeprowadził bezpłatne zajęcia z dziećmi zainteresowanymi fantasy i grami karcianymi. Podczas zajęć uczestnicy mogli zapoznać się z kolekcjonerską grą karcianą Magic, a także pograć w różne inne w gry planszowe i fabularne. Ponadto dzieci zaproszone zostały do udziału w konkursie elastycznym „Moje wymarzone wakacje", a powstałe prace stworzyły mini galerię rysunków, które potem mogli podziwiać rodzice. Dzieci odwiedziły również galerię Na Styku, w której aktualnie prezentowane są prace fotograficzne. Wielkim zainteresowaniem cieszył się też wypad na zaplecze sceniczne domu kultury. Magia sceny wyzwoliła w dzieciach spontaniczną chęć pokazania swoich uzdolnień tanecznych i wokalnych.
Niemniej ciekawe były kolejne zajęcia. We wtorek i w czwartek uczestników wakacji zaproszono na projekcje znakomitych przebojów kina dziecięcego, filmów "Auta" i "Delfin". Pierwszy zupełnie za darmo, a drugi za jedyne dwa złote.
Środek tygodnia natomiast zarezerwowany był na warsztaty taneczne. Liczni uczestnicy zajęć mogli nauczyć się żywiołowego hip hopu, pod okiem profesjonalnego instruktora. Ostatni dzień to dzień zabaw i gier sportowo-rekreacyjnych na basenie Kąty.
I tak będzie przez całe wakacje, od poniedziałku do piątku, codziennie coś innego i ciekawego, zawsze od godziny 10.00 do 14.00. Zapraszamy!

Antoni Dobrowolski
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl