imieniny: Janusza, Konrada. 21 listopada 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Koncert BELTAINE & COMHLAN CELTIC MOTION PROJECT

Zapraszamy na występ BELTAINE & COMHLAN CELTIC MOTION PROJECT. Jest to niezwykłe zderzenie irlandzkiej i bretońskiej muzyki oraz irlandzkiego tańca na żywo.
13 marca 2011 - sala teatralna MOKSiR, godz. 18.30
Bilety: 35 zł.
Sprzedaż:  MOKSiR informacja.

Tel. 32 623 30 86 wew. 53.

 

BELTAINE&COMHLAN CELTIC MOTION PROJEC to: tradycja, nowoczesne brzmienia, efektowny taniec na żywo, instrumenty charakterystyczne zarówno dla muzyki irlandzkiej, bretońskiej ale także co ciekawe - hiszpańskiej i indyjskiej - to mieszanka która tworzy wyjątkowe i niezapomniane widowisko. Całość oparta jest na tradycyjnej muzyce celtyckiej ubranej jednak we współczesne brzmienia i aranżacje.


Wystąpią:
BELTAINE - jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny folkowej. Ich muzyka stanowi połączenie muzyki irlandzkiej z bretońską. Swój styl zespół zawdzięcza także niezwykle bogatemu instrumentarium, na które składają się charakterystyczne dla muzyki Irlandii, Bretanii i Galicji instrumenty, takie jak: skrzypce, irish bouzouki, mandolina, whistle, bodhran, akordeon, bombarda, galician bagpipes czy uilleann pipes. Całość dopełniają nieczęsto spotykane instrumenty perkusyjne: tabla, cajon, darabuka, djembe oraz instrumenty bliskie muzyce rozrywkowej, czyli perkusja, gitara basowa oraz gitara elektryczna
COMHLAN - tradycyjne i autorskie układy, harmonijnie zestawione z nowoczesną muzyką,  łączące piękno tańca szkockiego i irlandzkiego, w tym widowiskowego stepu,  z wielką siłą wyrazu scenicznego.
JOCHEN VOGEL - gościnnie, niemiecki wirtuoz antycznej harfy.
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl