imieniny: Ireny, Jana. 20 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


"Goło i wesoło"

"Goło i wesoło" to teatralna wersja filmowego brytyjskiego przeboju z lat dziewięćdziesiątych. Jak na ekranie, tak i na scenie śledzić będziemy historię kilku bezrobotnych...
4 marca 2011 - sala teatralna MOKSiR, godz. 17.30 i 20.30.Bilety: 60 zł.
Sprzedaż:  MOKSiR informacja
Zamówienia zbiorowe: tel. 531 531 003
 
 "Goło i wesoło" to teatralna wersja filmowego brytyjskiego przeboju z lat dziewięćdziesiątych. Jak na ekranie, tak i na scenie śledzić będziemy historię kilku bezrobotnych, którzy pozostając bez pieniędzy i bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów. W przeciwieństwie jednak do filmowego pierwowzoru - w przedstawieniu akcja dzieje się w Polsce, w niedalekim od Radomska Tomaszowie Mazowieckim. Akcja powoli zmierzać będzie do spektakularnego finału, podczas którego obejrzymy rozbierających się członków grupy "Napalone Nosorożce". Nie zdradzimy jednak, czy aktorzy zdejmą z siebie wszystko.

Spektakl "Goło i wesoło" wyreżyserował Arkadiusz Jakubik - aktor, reżyser, scenarzysta teatralny. Z powodzeniem wyreżyserował kilka spektakli pokazywanych na scenach całej Polski. Jako aktor znany jest szerszej publiczności jako np. Jan Janocha, notariusz z filmu "Wesele" w reż. Wojciecha Smarzowskiego.

powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl