imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Było UFO, będzie czeskie kino

Science-Fiction wczoraj i dziś. Pod takim hasłem spotkali się w czwartek 13 stycznia w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie miłośnicy kina.
Na pierwszym w tym roku spotkaniu reaktywowanego właśnie Dyskusyjnego Koła Filmożerców mówiono o filmach spod znaku kosmicznych podróży, spotkań z UFO, sztucznej inteligencji i międzygalaktycznych wojen. Atrakcją wieczoru był pokaz pierwszej części filmu "Tron" Stevena Lisbergera z 1982 roku, którego nakręcony po 27 latach sequel wszedł właśnie do kin. Chrzanowski DKF rozpoczyna regularne spotkania. Wszyscy miłośnicy kina i dobrych filmów oraz osoby chętne spędzić wieczór w miłym towarzystwie, mogą spotkać się co drugi czwartek o godz. 18.30.

Jak zapowiada prowadząca DKF Anna Mazurek (na zdjęciu), repertuar projekcji i tematyka spotkań zależeć będzie w dużej mierze od samych DKF-owiczów. Dlatego warto na bieżąco śledzić informacje na stronie internetowej MOKSiR-u (w zakładce: Kino "Sztuka" i DKF) oraz na telebimie i w lokalnej prasie. O szczegóły można też pytać w ośrodku kultury i pod adresem e-mailowym: dkf@onet.pl.

Już teraz wiadomo, że kolejne spotkanie odbędzie się 27 stycznia, o 18.30. Tym razem DKF zaprasza na "Szatańskie spotkanie z kinem czeskim". Wstęp na spotkania jest bezpłatny. Patronem medialnym DKF jest FILMASTER - otwarty, społecznościowy serwis dla miłośników kina (www.filmaster.pl).
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl