imieniny: Agnieszki, Jarosława - Dzień Babci!. 21 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


12 TENORÓW

11 stycznia 2020 roku o godz. 18:00 zapraszamy ma koncert 12 TENORÓW. Miejsce: sala teatralna MOKSiR. Bilety 100 zł, 80 zł (balkon).


Zobacz zwiastun koncertu

Kilka tysięcy Polaków oglądnie i wysłucha w okresie od 5 do 24 marca 2020 roku koncertu międzynarodowej grupy 12 Tenorów & Diva. Warto dodać, że jest to pierwsza tak olbrzymia swoimi rozmiarami wykonawczymi polska produkcja. Producentem programu jest oklaskiwany na świecie artysta Woytek Mrozek. Program wyprodukowała firma AVIP Group / Woytek Mrozek Production. Polska publiczność może być dumna z produkcji, która powstała w naszym kraju. Jaka jest różnica pomiędzy podobnymi programami? 12 Tenorów & Diva jak sama nazwa wskazuje posiada wyjątkową atrakcję, gwiazdę Sophie Slyve, która zaprezentuje największe przeboje w rodzimym języku. Poza tym program wykonuje bogato rozbudowana orkiestra symfoniczna wzmocniona rozszerzona sekcją: fortepian, klawisze, bas, gitara i perkusja. W innych podobnych projektach artystom towarzyszy tylko sekcja, która w porównaniu do 30 osobowej orkiestry jest ubogim tłem.
Szeroki wybór repertuaru – Pop – Rock – Opera - Musical podbił serca europejskiej publiczności. Niecodzienne aranżacje hitów muzycznych potęg takich jak Queen, Leonarda Cohena, Bryana Adamsa, Andrea Bocelli, Robbiego Williamsa, Lady Gaga, ABBA, Whitnay Howston i wiele innych zawitają we wszystkich prestiżowych salach koncertowych Polski.
To niesamowite wydarzenie! Wspaniała oprawa muzyczna, choreograficzna i artystyczna…Tego nie da się opisać! Tego trzeba doświadczyć na żywo. Warto dodać, że ku radości artystów i producentów koncert 22.03.2020 roku w sali NOSPR został sprzedany dwukrotnie. O godzinie 16.00 i 19.00.
W 2021 roku produkcja 12 Tenorów & Diva zawita w Filharmonii Narodowej w Warszawie oraz w największych salach koncertowych w Niemczech i innych krajach Europy. Na koncertach, które się już odbyły reakcja publiczności była bardzo gorąca, zamieniła się w owacje na stojąco a część publiczności weszła nawet na scenę by osobiście uścisnąć artystów.
To niewątpliwie jedna z najlepszych produkcji wyprodukowana w Polsce !


242 KB
   12_tenoro769w_tekst_i_program_pl_.pdf


powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl