imieniny: Ireny, Jana. 20 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


SYLWESTER - NASZE PROPOZYCJE

Zapraszamy na wyjątkową zabawę z wodzirejem na Placu Tysiąclecia oraz pełną dobrego kina Sylwestrową Noc Filmową 2018/2019 do kina Sztuka. W tym roku czekają na Państwa trzy pokazy filmowe, w tym aż dwa przedpremierowe! O północy zapraszamy wszystkich na widowiskowy pokaz sztucznych ogni.


31.12.2018, start godz.: 19:45

Green Book [2D napisy]
prod. USA
czas projekcji – 130 min.
gatunek: komediodramat
reżyseria: Peter Farrelly
obsada: Viggo Mortensen, Mahershala Ali

Serce nie sługa
prod. Polska
czas projekcji – 90 min.
gatunek: komedia romantyczna
reżyseria: Filip Zylber
obsada: Magdalena Różczka, Borys Szyc,

Chłopiec z burzy [2D napisy]
prod. Australia
czas projekcji – 105 min.
gatunek: familijny
reżyseria: Shawn Seet

Cena biletów:
65 zł przedsprzedaż do 27.12)
70 zł (od 28.12)


Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy.
Przed północą zapraszamy na drugi pokaz przedpremierowy – „Chłopiec z burzy”, dramat/familijny, reż. Shawn Seet Zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) stoi już u progu życiowych podsumowań. Powrót w rodzinne strony budzi w nim wspomnienia dziecięcych lat spędzonych z ojcem w małej chatce nad brzegiem oceanu. Michael opowiada ukochanej wnuczce Madeline niezwykłą historię swojej przyjaźni z małym pelikanem, którego jako kilkuletni chłopiec ocalił od śmierci. Były to najpiękniejsze lata jego życia, wypełnione przygodami u boku dzikiego przyjaciela, które nauczyły go najważniejszych prawd o życiu, przyjaźni, miłości, a także o potędze dzikiej przyrody. Dziś wracając do nich pamięcią, Michael zaczyna rozumieć, że nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest najcenniejszym dziedzictwem, które może przekazać Madeline. Natomiast po północy zapraszamy na film „Serce nie sługa”, komedia romantyczna, reż. Filip Zylber Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają.

Nasz sylwestrowy maraton filmowy będzie miał przerwę na ciepłe i zimne przekąski oraz na lampkę szampana o północy. Planujemy również niespodzianki. Zapraszamy!


powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl