imieniny: Ireny, Jana. 20 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


II EDYCJA POCIĄGU DO BIEGANIA

13 maja 2018 r. o godz. 15:00 na terenie Chrzanowa (w obrębie Placu Tysiąclecia, Osiedla Północ i Osiedla Niepodległości) odbędzie się druga edycja biegu ulicznego pod nazwą POCIĄG DO BIEGANIA - II CHRZANOWSKI BIEG ULICZNY. Patronem honorowym Pociągu do biegania jest Beata Sadowska, znana dziennikarka radiowa i telewizyjna, autorka książki I jak tu nie biegać?.


Zapisz się już dziś !

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (PODLINKOWANY DO: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/form/?zawody=3709)

Szczegółowe informacje dostępne na oficjalnym fanpage-u wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/PociagDoBiegania/)

Zobacz jak było w ubiegłym roku: film

Uwaga!
POCIĄG DO BIEGANIA zalicza się do cyklu Biegów Ziemi Chrzanowskiej

Regulamin biegu i regulamin cyklu dostępny tutaj

Każdy zawodnik, który weźmie udział w minimum czterech (4) z niżej wymienionych biegów na dystansie 10 km otrzyma okolicznościowy wieszak na medale. Dla uczestników, którzy spełnili warunki uczestnictwa w Biegach Ziemi Chrzanowskiej zorganizowana zostanie loteria, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody (bieżnia, rower). Każdemu zawodnikowi, który wziął udział w czterech (4) z niżej wymienionych biegów przysługuje prawo do zakupu jednego losu. Los w cenie 1 zł będzie do nabycia w biurze zawodów. Regulamin loterii dostępny będzie w czasie ostatniego biegu z cyklu.

powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl