imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


KONCERT LEJ MI PÓŁ + WYJŚCIE AWARYJNE

24 lutego 2018 roku o godz.19:00 zapraszamy na koncert Lej Mi Pół oraz Wyjścia Awaryjnego w Starej Kotłowni. Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu koncertu). Bilety w sprzedaży od 9 stycznia (do kupienia w Informacji MOKSiR).


Wszystkim, którzy świetnie bawili się podczas koncertu andrzejkowego komunikujemy, że będzie dogrywka! Wyjście Awaryjne kolejny raz gra w Starej Kotłowni. Tym razem rozgrzeje publikę przed legendarną grupą Lej Mi Pół, czyli autorami takich szlagierów jak Sąsiad, Polibuda czy Pędzel.

Wyjście Awaryjne to grupa muzyków czynnie działających na lokalnej scenie muzycznej. Połączył ich niekonwencjonalny pomysł, styl i chęć realizacji swoich najskrytszych artystycznych planów. W dłoniach instrumenty, w duszy determinacja i brak granic!

Lej Mi Pół - zespół z Bielska Białej, grający powierzchowny punk-rock oraz metal w cienkim cieście. Ich koncerty bawią, demoralizują, oburzają... cóż, na pewno nie uczą. Ich muzyka mogła by być prawdziwym majstersztykiem, gdyby nie fakt, że większość koncertów grają na tzw. autopilocie.powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl