imieniny: Bernarda, Kaliksta. 14 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


KONCERT DLA SYLWII WYCISK

10 lutego 2018 roku zapraszamy do Starej Kotłowni na koncert charytatywny dla Sylwii Wycisk. Start o godz. 17:00. Zagrają: Patokalipsa, Alias Blekaut + bębny, Non Serviam, AyersRock . Wstęp wolny! Podczas koncertu zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Sylwii. Odbędzie się też licytacja! Liczymy na Was!Sylwia Wycisk:
Moje mięśnia słabną i zanikają, serce również osłabło, ale nie osłabła wola walki i nadzieja, dzięki niej i Bogu wciąż daję radę i póki tak jest nigdy nie pozwolę by strach przed działaniem wykluczył mnie z gry. Póki mi starczy sił będę walczyć, a wolę walki od dziecka mam ogromną, jak się uprę- nie odpuszczam, ale nie byłoby to również możliwe gdyby nie wsparcie moich cudownych rodziców, siostry, rodziny, przyjaciół i pomocy cudownych ludzi o szlachetnych sercach, jestem tak wzruszona i wdzięczna, że nie potrafię opisać tego słowami. Prosząc o pomoc dla siebie, chce również pomagać potrzebującym, Bo czuje, że po to zostaliśmy stworzeni by pomagać sobie nawzajem, to nasza misja na ziemi ludzie pomagają ludziom i obiecuje wam, Bogu i sobie, że nie pocznę na laurach i zawsze będę człowiekowi człowiekiem. Pomogę jak tylko będę mogła. Moim lekarstwem i pomocą w mojej walce są komórki macierzyste. Niestety leczenie jest wieloetapowe i bardzo drogie, ale jest jedyną nadzieją na lepszą przyszłość i jedynym skutecznym sposobem na walkę z dystrofią mięśniową, genetyczną, nieuleczalną chorobę.

Patokalipsa - Reprezentują techniczny rap z dużym naciskiem na bragga, bezkompromisowość i dystans do polskiej rapbranży. Ich współpraca zaowocowała m.in. wydanym w maju 2014 albumem DROGA KRAJOWA 0,7, a także dziesiątkami koncertów na terenie całej Polski i nie tylko. W 2017r wydali album pt: RAIN. Pojawią się w Chrzanowie w składzie:
Eripe
Delekta
Penx
Zygson

Alias Blekaut - 1/2 chrzanowskiej ekipy Blekaut. Szerszej publice dał poznać się na bitwach fristajlowych w całej Polsce (m.in. półfinał Wojny o Wawel, zwycięstwo w Bitwie o Bielsko czy warszawskiej bitwie Freemont). Wystąpi w akompaniamencie sampli i żywych instrumentów perkusyjnych.

Non Serviam - punk/ reggae band reaktywowany po 18 latach W dorobku ma kasetę Non Serviam (wydana przez Kornicore Independent) oraz CD SPERANDA (wydana własnym sumptem). Reaktywacja w 2016 roku w oryginalnym składzie Drynda - bas Kujawka - bębny Rusalka - gitara Pietka - puzon Skorup - wokal.

Ayers Rock - zespół 5-osobowa grupa z Chrzanowa. Styl muzyczny w którym się obracają to przeważnie hard rock. Historia zespołu sięga lat 90. W 2015r zespół się reaktywował, zapraszając do współpracy młodsze pokolenie, które dało zespołowi trochę świeżości oraz dużo ciekawych pomysłów. Inspiracje czerpią od Adama Słodowego.

Skład:
Kaya Sikora - wokal
Mirek Sikor Sikora - Gitara solowa
Filip Sikor Young Sikora - Gitara rytmiczna
Jarek Goryl Streluk - Perkusja
Piotrek Ślepy Streluk - Bas.powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl