imieniny: Ildefonsa, Rajmunda. 23 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


CHRZANOWSKIE IMPRESJE XV - plener malarski

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza twórców - malarzy profesjonalnych oraz absolwentów szkół artystycznych do udziału w plenerze malarskim pt. „Chrzanowskie Impresje XV", który odbędzie się w dniach 1-3 maja 2016 r.W związku z obchodami 50.lecia Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie organizator pragnie zwrócić się do uczestników, aby w tym roku dość nietypowo potraktowali tematykę pleneru i inspiracją były wydarzenia artystyczne, które miały miejsce przez pół wieku naszej działalności. Organizator udostępni archiwalne zdjęcia z niektórych wydarzeń.

Ponadto pozostajemy również przy niezmiennych tematach jak:
RYNEK CHRZANOWSKI
ZAKĄTKI MIEJSKIE
ARCHITEKTURA CHRZANOWA

Techniki : olej, akryl.
Organizator zapewnia uczestnikom materiały plastyczne /2 podobrazia, farby olejne i akrylowe wg zapotrzebowania/, zakwaterowanie dla twórców zamieszkałych poza powiatem chrzanowskim. Organizator nie zapewnia posiłków.
Prace powstałe w czasie pleneru prezentowane będą na wystawie poplenerowej w Galerii „Na Styku" w MOKSiR. Otwarcie wystawy odbędzie się podczas Dni Chrzanowa 2016 /maj/. Uczestnik zobowiązany jest do pozostawienia organizatorowi jednej pracy, organizator zastrzega sobie prawo dowolnego wyboru i dysponowania powstałymi podczas pleneru obrazami. Wszystkie prace zostaną zamieszczone w kolorowym katalogu wydanym przez MOKSiR Chrzanów. Termin zgłoszenia - do 24 kwietnia 2016 r. Dla twórców nie korzystających z noclegu możliwość odebrania materiałów plastycznych od dnia 29.04.2016 r. po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.
O udziale w plenerze decyduje kolejność zgłoszeń.
Ostateczny termin składania prac w przypadku nie ukończenia ich w trakcie trwania pleneru upływa 12.05.2016r.
Bliższych informacji udziela : Renata Bartula
MOKSiR Chrzanów ul. Broniewskiego 4 tel.32 623 30 86 wew.75
e-mail:moksir-chrzanow@wp.pl, renata-bartula@wp.pl
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl