imieniny: Marcina Rafała. 24 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


CREDO - koncert

23 kwietnia koncert zespołu Credo. Chrzanowska formacja wystąpi w klubie Stara Kotłownia w ramach trasy promującej płytę "Pewnego dnia się uda". Start godz. 19.00. Bilety 10 zł (przedsprzedaż w Informacji MOKSiR), 15 zł (w dniu koncertu w klubie). Sprzedaż wejściówek od 22 marca.Zespół „Credo" tworzy czwórka profesjonalnych muzyków. Grupa gra gitarowego rocka, z dobrym, polskim tekstem. Wszystkie kompozycje to autorskie pomysły lidera - Rafała Topolskiego i zespołu Credo. Grupa pochodzi z Chrzanowa i koncertuje w całej Polsce.

Dorobek artystyczny zespołu, to dwie płyty długogrające: „Pewnego dnia się uda " oraz „Sugestie", które zespół wydał w swoim własnym zakresie, zakładając specjalnie na ten cel, działalność pod nazwą Credo Records.

W roku 2013 powstał klip do piosenki pt „Jesteś Ty", w którym wystąpił gościnnie Sebastian Wątroba, aktor znany m.in. z roli w serialu „W11".

Rok 2014 to przede wszystkim koncerty w kraju. Credo dało sporo koncertów w klubach muzycznych i wystąpiło na kilku dużych imprezach plenerowych. Zespół spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez publiczność, jak również świetnymi recenzjami ze strony krytyków. Zespół miał również przyjemność wystąpić na gali Wyborów Miss Polski 2014 w Łodzi.

Pod koniec 2015 zespół ponownie nagrał i wydał album "Pewnego dnia się uda".

Skład zespołu: Rafał Topolski - gitara, vocal, Piotr Malinowski - gitara, Łukasz Kosowski - perkusja, Darek Kołomański - bas.


powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl