imieniny: Jadwigi, Teresy. 15 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


METALOWA SESJA 2 - koncert [zmiana kapeli]

Fanów ostrego grania zapraszamy 11 marca do klubu Stara Kotłownia na Metalową Sesję 2. Zagrają dwa zespoły: Disephia i Post Profession. Otwarcie klubu: 18:00, start imprezy: 19:00. Bilety: 8 zł (przedsprzedaż w Informacji MOKSiR), 10 zł (dostępne w klubie w dniu koncertu). Zespół Formis nie wystąpi z przyczyn osobistych.Zespół Disephia swoje początki istnienia datuje od 2005r. Wtedy to założycielami jego byli perkusista Marcin Pajączkowski i gitarzysta Łukasz Bargiel. Po wielu latach bytu i niebytu, to właśnie oni w 2013r podjęli się próby reaktywacji grupy. W okresie istnienia zespołu przewinęło się przez niego wielu muzyków. Pierwszym wokalistą był Piotr Wiejak, którego na krótko zastąpił grający na basie Bartek Psurek. W 2014r po długich poszukiwaniach szeregi zasila gitarzysta Daniel Ząbczyński. Po rozstaniu z Bartkiem Psurkiem na basie zaczął udzielać się Krystian Mucha, a za mikrofonem stanęłą wokalistka o „drapieżnym głosie” - Ada Płachcińska. Rok 2015 zaowocował wieloma występami, między innymi na Rockowisku w Olkuszu oraz na tegorocznej edycji Emergenza Festival. Zespół wystąpił również na trasie „WOMEN METAL SHOW 2015” w Krakowie oraz Wrocławiu w towarzystwie ARTHEMORE i FRAGILE. Jesienią grupa pożegnała się z współzałożycielem Marcinem Pajączkowskim. Za bębnami zasiadł Przemek Witelus. Obecnie trwają prace nad debiutanckim albumem.

Skład zespołu:

Ada Płachcińska - wokal;
Łukasz Bargiel - gitara/wokal;
Daniel Ząbczyński - gitara;
Krystian Mucha - bass;
Przemek Witelus - perkusja.
 

 * * *

12 listopada 2004 roku Miłosz Płachciński, Maciej Narski, Piotr Czernik i Piotr Smok w garażowych warunkach założyli Post Profession. W roku 2005 zespół wydał pierwsze demo zarejestrowane przez Mariusza Musialskiego, a w 2007 roku ukazała się druga demówka nagrana przez Marka Woźniaka. W międzyczasie kapela koncertowała z autorskim materiałem. Sytuacja była niezmienna do 2008 roku, kiedy do zespołu dołączył wokalista Grzegorz Bodzioch (Bodek). Od 08.08. 2008 do chwili obecnej Post Profession występuje w pięcioosobowym składzie, grając koncerty przed krajowymi gwiazdami takimi jak: Kat & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Virgin Snatch, Frontside, Horrorscope, Alastor i innymi.


23 stycznia 2010 roku ukazał się minialbum zespołu „Between the Devil And the Deep Blue Sea" nagrany w PPstudio przez Huberta Nowaka. 4 sierpnia 2010 roku z inicjatywy kalifornijskiej wytwórni fonograficznej 272 Records, Post Profession podpisał umowę na opublikowanie utworu „Immortal Heart" na płycie „Kill City vol.26" wydanej w USA. 02.06.2012 roku dzięki głosom internautów zespół wystąpił na festiwalu Metalfest Open Air Poland, na którym głównymi gwiazdami byli: Megadeth, Kreator, Soulfly, Death Angel

02.06.2012 to także oficjalna data wydania debiutanckiej płyty "A Few Minutes Before..." zrealizowanej w PPstudio (wokale, perkusja) przez Huberta Nowaka i w ZedStudio (gitary, bas, mix, mastering) przez Tomasza Zalewskiego. Wkrótce potem krążek doczekał się wielu bardzo dobrych recenzji i opinii (Rock Megastacja, RockArea, Progrock, Metal Mundus, MLWZ, Mundo Rock&Heavy Webzine desde CHILE, Antyradio, Radio Revolta)

09.09.2014 roku zespół wydał swój drugi album "Frozen Feelings" nagrany w ZedStudio przez Tomasza Zalewskigo. Od 2009 roku Post Profession jest pomysłodawcą i wraz ze swoim menagerem Krzysztofem Hacikiem także współorganizatorem sosnowieckiego festiwalu Metal Fest, na którym corocznie występują czołowe bandy polskiej metalowej sceny.

Skład zespołu:

Miłosz Płachciński - gitara
Grzegorz Bodzioch - wokal
Maciej Narski - gitara
Piotr Czernik - bas
Wiktor Palik - perkusja


45 KB
   disephia.jpg


powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl