imieniny: Jadwigi, Teresy. 15 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


BALLET MAGNIFICAT w Chrzanowie

W niedzielę 24 kwietnia 2016 r. o godz. 18.00 zapraszamy do sali teatralnej MOKSiR na spektakl "Powrót marnotrawnego" w wykonaniu amerykańskiej grupy baletowej Ballet Magnificat. Wstęp: 35 zł, bilet ulgowy: 30 zł.PO RAZ PIERWSZY Ballet Magnificat zatańczy do utworów muzycznych zaśpiewanych w języku polskim! W ich nagraniu brali udział czołowi artyści polskiej sceny muzycznej.

OBEJRZYJ TUTAJ 


Amerykańska grupa baletowa Ballet Magnificat to połączenie profesjonalizmu i piękna, radości i ekspresji, tańca i poruszającego przesłania. Ballet Magnificat wystawił już swoje spektakle dla ponad 12 milionów widzów na całym świecie, występując do tej pory m.in. w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Hondurasie, Kostaryce, Filipinach, Chinach, Izraelu, Korei... a to tylko krótki fragment listy. W Europie występowali m.in. w Mediolanie, Paryżu, Berlinie, Pradze, Zagrzebiu, Kijowie, St. Petersburgu i Moskwie. Artyści są nieustannie w drodze i zjechali już niemal cały świat. Co roku wystawiają ponad 200 spektakli. Ich występy to niezwykła mieszanka tradycyjnego tańca z nowoczesnymi baletowymi aranżacjami. „Wysublimowane piękno, najwyższy profesjonalizm" - napisał o nich amerykański Dallas Morning News.


24 kwietnia Ballet Magnificat wystawi w Chrzanowie najnowszy spektakl "Powrót marnotrawnego", który jest taneczną interpretacja znanej przypowieści o synu marnotrawnym.

Stowarzyszenie „Do Źródła" od 2012 r. organizuje spektakle Ballet Magnificat w Polsce. Na każdy występ przychodzi 600-800 osób, wypełniając do ostatniego miejsca sale teatralne.

www.facebook.com/StowarzyszenieDoZrodla
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl