imieniny: Bernarda, Kaliksta. 14 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


WSZYSTKO PRZEZ JUDASZA - spektakl 8 marca

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Kobiet? Kup bilety na spektakl "Wszystko przez Judasza". Tę komedię w znakomitej obsadzie można zobaczyć  w sali teatralnej MOKSiR 8 marca o godz. 18.00. Bilety w cenie 50 lub 60 zł do nabycia w Informacji MOKSiR.


Do czego służy mały otwór w drzwiach?

W tej sztuce znajdziecie odpowiedz na to przekorne pytanie.
Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości.
Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu.
Świat naukowców kontra świat artystów. Piotr, Ada, Karol i Hanna- postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań. Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka.
Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie.

Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.

Obsada: Katarzyna Jamróz, Alicja Kwiatkowska, Maciej Damięcki i Artur Dziurman

=============
Bilety w cenie 50 i 60 zł/szt. do nabycia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie przy ul. Broniewskiego 4

Informacje i zamówienia zbiorowe tel. nr 32 623 30 86 wew. 53

=============
Bezpośredni realizator tel. 694 024 832
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl