imieniny: Grzegorza, Salomei. 17 listopada 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Koniec Świata już 28 listopada

W sobotę 28 listopada zapraszamy do klubu Stara Kotłownia na imprezę andrzejkową. Zagra zespół Koniec Świata. Otwarcie klubu o godz. 19:00.


Bilety (do nabycia w Informacji MOKSiR oraz w klubie 28 listopada):
- 25 zł (I pula)
- 30 zł (II pula)

Bilety w sprzedaży od 1 października. Tu kupisz bilet online


KONIEC ŚWIATA - LINE-UP:
19:00 - otwarcie klubu
19:40 - niespodzianka
20:00 - występ zespołu Koniec Świata
21:30-0:00 after party z DJ-em (imprezę prowadzą Rafał "Kosa" Kossakowski i Wojtek Szumański).

Uwaga! W cenie biletu jedno piwo lub oranżada dostępne w barze (na podstawie kuponu). Wspomniany kupon otrzymacie po okazaniu biletu lub po jego zakupie przy wejściu do klubu.

 

KONIEC ŚWIATA

Zespół to rock&rollowo-folkowa wizytówka Śląska. Od 2000 roku zagrali ponad 700 koncertów w Polsce, a także Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Byli na największych festiwalach: Przystanek Woodstock, Jarocin, Seven Festival, Cieszanów Festival. Na sześciu albumach wydanych przez Koniec Świata, znajdziemy energetyczne utwory o miłości, rewolucji i życiu w metropolii, zawieszonej gdzieś poza czasem i szerokością geograficzną.


Koniec Świata na swoich płytach umiejętnie łączy trudne tematy utworów ze zwiewnymi, wpadającymi w ucho melodiami, lecz dopiero koncerty pozwalają w pełni przekonać się o ich sile. Świetny kontakt z publicznością, śpiewającą z zespołem refreny, a nawet całe utwory. Energia i profesjonalizm na scenie. To wszystko stawia Koniec Świata w gronie pretendentów do miana „głosu pokolenia" dzisiejszych nastolatków i dwudziestoparolatków.
Poza wydawaniem płyt i intensywnym koncertowaniem muzycy znajdują czas także na inne zajęcia: W 2007 roku Jacek Stęszewski i Jacek Czepułkowski skomponowali muzykę do filmu „Raj za Daleko" w reżyserii Radosława Markiewicza, a obraz ten został uznany za najlepszy film polski na Festiwalu Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu.


W 2012 rok wkroczyli doskonale przyjętym występem na festiwalu Odjazdy, a 19 października wydali płytę Hotel Polonia, która z miejsca zdobyła uznanie krytyków i fanów zespołu. Koniec Świata promował to wydawnictwo kilkudziesięcioma koncertami w całym kraju, za każdym razem gromadząc tłumy fanów. Kilkukrotnie całe sale zostały wyprzedane, a kilka koncertów, z uwagi na wielkie zainteresowanie publiczności, odbyło się dwukrotnie.
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl