imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Babski comber do północy

Ponad 80 pań bawiło się na babskim combrze w sali koncertowo-balowej „Sokół" z okazji 8 marca. Szampańska zabawa zakończyła się dopiero z nastaniem 9 marca, czyli o północy!


Impreza wystartowała o godzinie 16. Wszystkie panie zgodnie z wymogiem postawionym przez organizatora, czyli dom kultury, pozostawiły swoich mężczyzn w domowych pieleszach i stawiły się na comber same - elegancko ubrane i w wyśmienitych humorach. Już na początek każdą z pań obdarował symbolicznym tulipanem burmistrz Chrzanowa Ryszard Kosowski i członek Zarządu Województwa Małopolskiego Marek Sowa. Zaś kabaret Tenor zadbał o to, by tego wieczoru uśmiech nie schodził z twarzy kobiet.
Zabawa była przednia, o czym świadczyły wybuchające raz po raz salwy śmiechu, także za sprawą licznych konkursów, głównie kulinarnych. Panie rywalizowały ze sobą m.in. w obieraniu pomarańczy na czas czy wyławianiu oliwek cedzakową łyżeczką. W nagrodę otrzymały akcesoria kuchenne, a także upominki, nasuwające skojarzenia z obchodami 8 marca za czasów Polski Ludowej - oprócz tulipana, także rajstopy, a nawet - proszek IXI!
Jeszcze raz okazało się, że kobiety potrafią świetnie bawić w swoim towarzystwie. Kto wie, może nawet lepiej niż w asyście mężczyzn?


powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl