imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


TOLERANCJA NA WARSZTAT - WERNISAŻ FOTOGRAFII

Fundacja Wspierania Działań Artystycznych Wolna Sztuka, Fundacja Babel Images, dyrekcja Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zapraszają na WERNISAŻ FOTOGRAFII uczestników projektu, który odbędzie się 29 września 2015, o godzinie 17.00 w holu MOKSiR w Chrzanowie.


Wernisaż otwiera wystawę prac fotograficznych, których autorzy odpowiedzieli na zaproszenie - „Weź tolerancję na warsztat i zrób jej zdjęcie!". Uczestnicy projektu „Tolerancja na warsztat!", na rzecz tolerancji oraz zwalczania mowy nienawiści w Internecie, przez kilka miesięcy uczyli się języka filmu i fotografii - tego, jak swoim pomysłom nadać artystyczną formę i skutecznie mówić w imieniu tolerancji.

Wernisaż będzie okazją do rozmów na temat fotografii, do spotkania z autorami prac i przedstawicielami organizatorów projektu - Fundacji Wspierania Działań Artystycznych "Wolna Sztuka" oraz Fundacji Babel Images, którzy zaproszą do udziału w MAŁOPOLSKIM KONKURSIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, na najlepszą pracę z dziedziny: filmu, fotografii, plastyki dotyczącą tolerancji i zwalczania mowy nienawiści w Internecie. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.tolerancjanawarsztat.org.


Projekt jest współfinansowany z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji.
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl