imieniny: Piotra, Ziemowita. 19 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


RANDKA W CIEMNO - spektakl teatralny

Na spektakl teatralny pt. RANDKA W CIEMNO zapraszamy 15 maja 2015 r. o godz. 19.00 - sala teatralna MOKSiR, ul. Broniewskiego 4. Bilety w cenie 65 zł (partrer) i 55 zł (balkon) do nabycia w informacji MOKSiR.


Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu.
Poważnego partnera na dobre i na złe.Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania.A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia? Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, to zmyślnie ułożona historia, dowcipne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy.
Samotność, to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. "Randka w ciemno", to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech umykających lat.
Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa?
Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ja właśnie znalazłeś.
Nagłe i niespodziewane zwroty akcji, czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl