imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Koncert psalmów "Ufam Tobie"

22 marca w niedzielę w sali teatralnej MOKSiR-u koncert psalmów „Ufam Tobie" zaśpiewa jedna z najzdolniejszych, młodych, polskich wokalistek, Małgorzata Hutek. Godzina rozpoczęcia koncertu -18.00.Małgorzata Hutek: wokalistka jazzowa, autorka tekstów. Uczestniczyła w wielu muzycznych projektach, m. in. w Festiwalu Muzyki Filmowej w Łodzi, gdzie współpracowała m.in. z Krzysztofem Herdzinem oraz w koncercie ku pamięci Bogusława Meca „Na pozór" realizowanym dla TVP2 i Jedynki Polskiego Radia. Jej koncerty można było usłyszeć m.in. na festiwalu Miastograf 2009 wzabytkowej hali EC1 w Łodzi, Geyer Music Factory 2011 oraz na deskach Filharmonii Łódzkiej podczas otwarcia Nowego Roku Kulturalnego Województwa Łódzkiego.
Jej ostatnim osiągnięciem jest otrzymanie nagrody Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana 2012 Grand Prix Jazz Melomani oraz występ na Jazz Jamboree 2013 wraz z projektem United States of Beta. W środowisku muzycznym ceniona jest za profesjonalizm, kreatywność oraz zapał do łamania barier stylistycznych.

Poniżej Małgorzata Hutek i Agnieszka Musiał w piosence "Hold Me Again", którą usłyszymy na koncercie w Chrzanowie:

OGLĄDAJ TU


Projekt Ufam Tobie - zrodził się w wyniki osobistego doświadczenia wokalistki z Psalmami Dawidowymi. Ufam Tobie, to pewnego rodzaju świadectwo, czasem bardzo osobistych przeżyć i doświadczeń obecności Boga w jej życiu. Udziela się to także słuchaczom, poruszonym głębią tekstów, a także niezwykle interesującą warstwą muzyczną. W projekt zaangażowana jest czołówka polskiej młodej sceny jazzowej. Z pewnością Psalmy w ich wykonaniu nabierają zupełnie nowych kolorów i znaczeń, stając się opowieścią o życiu, o życiu każdego z nas.
Projekt "Ufam Tobie" składa się z Psalmów Dawidowych, a także fragmentów Pieśni nad Pieśniami.

Poniżej jeden z Psalmów, który usłyszymy na koncercie w Chrzanowie:
OGLĄDAJ TU

 

powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl