imieniny: Bernarda, Kaliksta. 14 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Credo zagra w Starej Kotłowni

21 marca o godz. 19.00 zagra w klubie Stara Kotłownia rockowy zespół Credo. Bilety: 10 zł (do nabycia w Informacji MOKSiR)Zespół „Credo" tworzy czwórka profesjonalnych muzyków. Grupa gra gitarowego rocka, z dobrym, polskim tekstem. Wszystkie kompozycje to autorskie pomysły lidera - Rafała Topolskiego i zespołu Credo. Grupa pochodzi z Chrzanowa i koncertuje w całej Polsce.

Dorobek artystyczny zespołu, to dwie płyty długogrające: „Pewnego dnia się uda " oraz „Sugestie", które zespół wydał w swoim własnym zakresie, zakładając specjalnie na ten cel, działalność pod nazwą Credo Records.

W roku 2013 powstał klip do piosenki pt „Jesteś Ty", w którym wystąpił gościnnie Sebastian Wątroba, aktor znany m.in. z roli w serialu „W11".

Rok 2014 to przede wszystkim koncerty w kraju. Credo dało sporo koncertów w klubach muzycznych i wystąpiło na kilku dużych imprezach plenerowych. Zespół spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez publiczność, jak również świetnymi recenzjami ze strony krytyków. Zespół miał również przyjemność wystąpić na gali Wyborów Miss Polski 2014 w Łodzi.

Kompletny materiał muzyczny zespołu to około 30 utworów, co daje ok. 1,5 godziny czystego grania podczas koncertu.

Skład zespołu: Rafał Topolski - gitara, vocal, Piotr Malinowski - gitara, Łukasz Kosowski - perkusja, Darek Kołomański - bas.
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl