imieniny: Ildefonsa, Rajmunda. 23 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Andrzejki w Starej Kotłowni

Spędź andrzejki z nami! 29 listopada zapraszamy na koncert do Starej Kotłowni. W klubie zagrają Bas Tajpan & Bob One. Otwarcie klubu o godz. 19.00.
Bilety (do nabycia w Informacji MOKSiR oraz w klubie 29 listopada):

- 20 zł (I pula)
- 25 zł (II pula).

BAS TAJPAN & BOB ONE - LINE-UP:

19:00 - otwarcie klubu
19:15-19:40 - Ludwik
19:45-20:10 - Beka Squad
20:15-20:25 - niespodzianka
20:30 - Bas Tajpan & Bob One
22:00 - after party
0:00 - koniec imprezy.

Godziny występów mogą ulec małym korektom. 

W dniu imprezy będzie możliwość zakupienia przekąsek oraz napojów (także alkoholowych niskoprocentowych) w naszym bufecie.

Uwaga - zabrania się wnoszenia na teren klubu napojów, jedzenia, alkoholu oraz ostrych przedmiotów (a także innych rzeczy zagrażających zdrowiu i życiu). Zakaz dotyczy też wprowadzania zwierząt. Filmowanie oraz robienie zdjęć tylko po uprzednim uzyskaniu pisemnej zgody od organizatora imprezy.

Po koncercie zapraszamy na after party w klubie (do północy).

 

BAS TAJPAN & BOB ONE

Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę. Atakują reggae, dancehall i hip­hopem ­ “Nie przypuszczam, ja wiem – dobrze będzie!”

BAS TAJPAN z Dąbrowy Górniczej to wokalista i autor tekstów, którego kariera rozpoczęła się w drugiej połowie lat 90­tych. Jako artysta solowy zaistniał na początku nowego wieku na albumach producenckich IGS­a oraz w solowym projekcie Gutka Mustafarai. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Junior Stress, Firma, Miuosh, Peja, Tabu Duby, Skorup, Fu czy Hemp Gru.

W 2007 roku wraz z Miuoshem założył projekt Fandango Gang. Efektem był wspólny album o tym samym tytule. Wydał dwa solowe albumy. Debiut “Korzenie i kultura” (2010) promowany był singlami “Korzenie i kultura” oraz “Potęga majestatu”. Wydany w 2012 roku przez Hemp Records “Made in Tajpan” przyniósł clipy “Podróż” oraz “Dla moich ludzi”.

BOB ONE to raper / wokalista z Katowic. Debiutował w roku 2001 z kolektywem Rainbow Hi­Fi, gdzie po raz pierwszy spróbował swoich sił na mikrofonie.

Następnie dołączył do częstochowskiego sound systemu Rub Pulse. W 2008 wydał pierwszy solowy album “Jeden”. Nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Oprócz charakterystycznego głosu znany jest również jako utalentowany producent, sam tworzący swoje podkłady i zapewniający je często m.in. Bas Tajpanowi. W czerwcu br. nakładem MaxFloRec Bob One wydaje swój długo oczekiwany drugi solowy album „Twój ruch”, promowany teledyskami “Widzę dziś” ,“Zostawiam”,

"Twój ruch", " W co wierzysz" , " Nie trzeba" oraz " Daj z siebie wszystko" z gościnnym udziałem Bas Tajpana. Bas Tajpan i Bob One od lat są ściśle współpracującym duetem, zarówno w studio jak i na scenie. W 2012 roku nagrali wspólny EP „Wszystko na sprzedaż”.

Obu śmiało zaliczyć można do czołówki współczesnej polskiej sceny reggae / hip-hop / dancehall. Cieszą się bardzo dużym poparciem fanów – na swoje koncerty przyciągają tłumy a odsłony ich teledysków często można liczyć w setkach tysięcy, a nawet milionach.
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl