imieniny: Jadwigi, Teresy. 15 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Warsztaty filmowo-fotograficzne [aktualizacja]

Poznaj podstawy dobrego fotografowania i filmowania! Rób lepsze zdjęcia i filmy. Nieważne czym - ważne co! Zapraszamy na warsztaty filmowo-fotograficzne. Zapisy w Informacji MOKSiR. Rozpoczęcie zajęć w listopadzie. Liczba miejsc ograniczona! Cena warsztatów (dwa spotkania w miesiącu) - 15 zł.Warsztaty będą odbywać się co dwa tygodnie (czas jednego spotkania to ok. 2-3 godziny).

Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy dotyczącej sztuki tworzenia filmu i fotografii. Uczestnik pozna podstawowe reguły obrazowania i tworzenia filmu.

Każde spotkanie składać się będzie z części teoretycznej oraz praktycznej.

Po ukończeniu warsztatów uczestnik powinien zdobyć podstawową wiedzę teoretyczną i praktyczną pozwalającą tworzyć lepsze zdjęcia lub filmy amatorskie.

Warsztaty poprowadzi autor programów telewizyjnych Marcin Cezar (scenarzysta drugiego sezonu "Urządzonych" oraz spotów TV "Księstwo Piwne" dla Browarów Tyskich, operator kamery przy realizacji TV koncertu chóru "Ogniwo").

Uwaga! Spotkanie organizacyjne odbędzie się 13 listopada o godz. 17.30 w sali konferencyjnej MOKSiR. Prosimy - w miarę możliwości - o przyniesienie aparatów fotograficznych lub  telefonów komórkowych z aparatami.
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl