imieniny: Jadwigi, Teresy. 15 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Mocna męska grupa z Chrzanowa

Wokaliści grupy Impresja działającej w MOKSiR znów wyśpiewali sukces - dwa pierwsze i jedno trzecie miejsce w Finale Konkursu Piosenki Anglojęzycznej w Krakowie.Finał Konkursu Piosenki Anglojęzycznej zorganizował Dom Kultury Harcerza w Krakowie. 31 maja podczas Pikniku Krowoderskiego odbył się koncert finalistów, wśród których znaleźli się wokaliści Impresji. Młodzi soliści zrobili wrażenie na jurorach.  

„Mocna męska grupa z Chrzanowa” - tak nazwała ich jurorka festiwalu. Chrzanowscy wokaliści przywieźli aż dwa I miejsca - Paweł Paprocki (za utwór If I ain't got You") i Krzysztof Piegzik (za utwór Dream a little dream) oraz jedno III - Dominik Kuśnierczyk (za utwór Set fire to the rain").

- Impreza była doskonale przygotowana, nie brakowało różnych atrakcji, a gościnność i życzliwość gospodarzy była na bardzo wysokim poziomie – podsumowuje Irena Paprocka, opiekunka grupa wokalnej Impresja.

Dodajmy, że to niejedyny sukces Impresji w ostatnich miesiącach. 30 maja odbył się Finał Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie. Reprezentant tej grupy wokalnej Krzysztof Piegzik zdobył na nim wyróżnienie za wykonanie piosenki z repertuaru Emmanuela Moire "Ca me fait du bien".

Zaś kilka tygodni wcześniej na festiwalu Majki Jeżowskiej "Rytm i melodia" w Radomiu Paweł Paprocki zdobył III miejsce. Wykonał jazzowy utwór Majki "Nutka w nutkę".

 

zobacz nagraniepowrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl