imieniny: Jadwigi, Teresy. 15 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Przedszkolaki z „10-siątki” obroniły tytuł

Po raz drugi z rzędu drużyna z Przedszkola Samorządowego numer 10 w Chrzanowie wygrała Olimpiadę Przedszkolaków organizowaną w ramach Dni Chrzanowa. Zwycięska drużyna przez kolejny rok będzie mogła cieszyć się Pucharem Przechodnim Burmistrza Miasta.


Olimpiada odbyła się po raz drugi. Jej pomysłodawcą jest wiceburmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek. Jak się okazało, zainteresowanie udziałem w olimpiadzie rośnie. W tym roku o Puchar Przechodni Burmistrza Miasta walczyło 15 drużyn z przedszkoli samorządowych i niepublicznych gminy Chrzanów. Uczestnicy mieli do wykonania kilka zadań sportowych m.in. bieg z toczeniem piłki czy zawody sprawnościowe z szarfą. Liczył się czas poprawnego wykonania zadania przez wszystkich uczestników. Drużyny dopingowali koledzy z przedszkoli oraz rodzice, którzy zasiedli na trybunach hali widowiskowo - sportowej, gdzie odbywała się olimpiada. W tym roku znów najszybsi byli zawodnicy z Przedszkola Samorządowego numer 10 w Chrzanowie. Oprócz pucharu otrzymali nagrodę wartą 800 zł. Kolejne miejsce na podium zajęła drużyna Przedszkola Samorządowego nr 7 w Chrzanowie, dostając nagrodę wartą 500 złotych. Brąz powędrował do zawodników z Przedszkola Samorządowego w Balinie, oni wyjechali z nagrodą o wartości 300 zł.
Organizacją tego przedsięwzięcia zajął się chrzanowski MOKSiR, a współorganizatorem jest Gminna Komisja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych.

ZOBACZ GALERIĘpowrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl