imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Chrzanić ciszę 4 w Starej Kotłowni

Fanów hip-hopu zapraszamy 14 czerwca na kolejny koncert w ramach "Chrzanić ciszę". Tym razem w chrzanowskim klubie Stara Kotłownia wystąpią Eripe & Quebonafide. Nie zabraknie też reprezentantów lokalnej sceny. Start o godzinie 20.00.Bilety (Informacja MOKSiR):
15 zł - w terminie 10.05-24.05 (ilość: 50 sztuk)
20 zł - w terminie 25.05-13.05 (ilość: 50 sztuk)
25 zł - w dniu koncertu.

 

Eripe - reprezentant Krakowa, debiutant i freshman na polskiej scenie, którego pierwszymi podziemnymi projektami są nagrane w 2012 roku płyty pt. Chamskie Rzeczy oraz Odium EP.
Jego rap to mocne i wyraziste linijki, mroczny i niepokojący klimat, chamskie i kontrowersyjne poglądy, soczyste i bezkompromisowe bragga oraz szokujące i obrazoburcze storytellingi. Nie przebiera w słowach i chętnie dzieli się swoimi chorymi wizjami i twardym podejściem do życia. Jego teksty to mnóstwo gorzkich, aroganckich i budzących skrajne emocje wersów, wyszukane metafory, pomysłowe porównania i ciekawe gry słowne.
Reprezentant ekipy Patokalipsa. Aktualnie pracuje nad swoim pierwszym pełnoprawnym albumem długogrającym pt. Dead Man Rapping.
(źródło: internet)

Quebonafide - freestylowy głos ciechanowskiego podziemia. Quebonafide, czyli Kuba Grabowski urodził się w 7 lipca 1991 roku w Ciechanowie, gdzie mieszka i tworzy.
Młody raper świadomy początków swojej drogi mówi skromnie: "Moja przygoda z hip hopem się dopiero zacznie" i będąc faktycznie na starcie już daje dowody swojego talentu.
Zaznaczył już dość wyraźnie swoją obecność na scenie solowym albumem "Eklektyka" (2013), którego dźwięki odbiły się pozytywnym echem w środowisku.
Quebonafide z Fuso (Diil Gang) wydali łącznie 3 albumy. Ostatni "Flow Witam" EP w 2012 roku, a wcześniej jako skład Yochimu ukazały się płyty "Drugie Cięcie" w 2010 r. i "Pierwsze Cięcie" w 2009 (obie ostatnie to LP).
Udzielił się również w kilku innych produkcjach dogrywając się do utworów takim raperom jak Czarny Furiat, Planet ANM, Te-Tris.
(autor: Sebastian Wojtek)
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl