imieniny: Bernarda, Kaliksta. 14 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Muzyka rock i ska rządziły w Starej Kotłowni

To był już trzeci koncert zespołu Skangur w Chrzanowie na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Można śmiało powiedzieć, że artyści tej krzeszowickiej formacji pokochali nasze miasto, co zresztą dało się odczuć podczas ich występu.
Najpierw jednak na scenie pojawił się krakowski zespół Lad`s Life, którego występ przypadł do gustu chrzanowskiej publiczności. Około 21 rozpoczął się koncert Skangura. Muzycy pozwalali sobie na liczne przemowy i żarty - najczęściej z kolegi gitarzysty Adama Kozłowskiego, co tylko potwierdzało dobrą atmosferę w klubie Stara Kotłownia tego wieczoru.

Skangur dał godzinny dynamiczny występ, prezentując repertuar z dwóch ostatnich płyt. Mogliśmy usłyszeć takie utwory jak: "Piosenka nr 13", "Dla Naszych Dziewczyn", "Polska kastowa", szalone "Tango totalitarne" czy zagrany dwukrotnie kawałek "Wilkołak". Nie zabrakło również jednego z największych przebojów zespołów, czyli "Płatków".

Po koncercie fani mogli porozmawiać z muzykami i kupić płyty. A 22 lutego w ramach sceny młodych kolejny koncert hip hopowy pod hasłem "Chrzanić Ciszę" - tym razem wystąpi Vixen.
 
Relacja wideo
 
tekst i zdjęcia: Konrad WicherpowrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl