imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Royal Russian Ballet w Chrzanowie! Zapraszamy na JEZIORO ŁABĘDZIE!

Dla wielbicieli baletu  szykuje się nie lada gratka! Otóż wkrótce do Chrzanowa przyjedzie Royal Russian Ballet, który w marcu wystąpi w kilkunastu polskich miastach Polski. 13 marca o godz. 19.00 w wykonaniu tych artystów zobaczymy "Jezioro łabędzie". Bilety są już do nabycia w Informacji MOKSiR -  100 zł parter, 80 zł balkon.„Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.

Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu ale przede wszystkim o potędze miłości.
Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Zachwycające kostiumy, piękna scenografia, a przede wszystkim młodzieńcza pasja i perfekcja w wykonaniu sprawiają, że grono wielbicieli Royal Russian Ballet stale rośnie. Zespół złożony z młodych artystów kontynuujących tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej oczarował już publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.
W marcu 2014 roku Royal Russian Ballet wystąpi w kilkunastu polskich miastach!
34 KB
   jezioro2.jpg


powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl