imieniny: Ireny, Jana. 20 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


STATEK CASABLANCA - operetka w dwóch aktach

24 stycznia 2014 roku, o godz. 19.00 zapraszamy na "Statek Casablanca" operetkę w dwóch aktach z librettem Sebastiana Dylnickiego, nawiązującą do czasów klasyki czarno-białego kina. Bilety do nabycia w Informacji MOKSiR.


Operetka "Statek Casablanca" to opowieść o pięknym romansie z towarzyszącą mu intrygą i komizmem sytuacyjnym. W spektaklu nie brak zabawnych tekstów i nawiązań do kultowego filmu "Casablanca".

Uczestnicy rejsu są świadkami zaręczyn właściciela statku z piękną i tajemniczą kobietą. Jednym z przypadkowych gości jest również amerykański marynarz - dawna miłość naszej bohaterki. Nieoczekiwany rozwój wydarzeń śledzimy z zapartym tchem. To romans wymieszany z niezwykłą komedią romantyczną. Gdy rejs dobiega końca, bohaterowie wraz z widzami spotkają się w eleganckiej paryskiej restauracji.
Na pokładzie Casablanki przeżyjesz niezapomniany romans, tylko czy wszystko zakończy się happy endem? Dowiesz się tego, gdy wyruszysz z nami w słoneczne dni, przez błękitne wody oceanu, w podróż pełną zabawy i uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i braku choroby morskiej, gdzie czas upłynie przy akompaniamencie najpiękniejszych klasycznych melodii ze znanych operetek i oper. Bez wątpienia spotkasz tam pełnych energii, zawsze uśmiechniętych ludzi z niepowtarzalną i oryginalną osobowością.
Atmosfera widowiska "Statek Casablanca" nawiązuje do czasów klasyki czarno-białego kina, w której nie brakuje oszałamiających, pełnych kolorów kostiumów i efektów specjalnych.
Porywamy widza w barwny świat operetki, pobudzamy wyobraźnię śpiewem, tańcem, choreografią, a najważniejsze, historią miłosną pełną namiętności oraz czystego uczucia.

Obsada:
Izabela Witwicka
Jacek Ozimkowski
Sebastian Dylnicki
Piotr Szolka
Maria Anna Klich
Jarosław Bielecki
Monika Bestecka
Marta Materny
Krzysztof Sojka
Anna Hamryszak
Dawid Mazur


Bilety: 40 zł normalny, 35 zł grupowy (powyżej 10 os.)
do nabycia w Informacji MOKSiR, czynnej od pon, do pt. w godz. 8.00 - 18.00.

 Zapraszamy do obejrzenia video-zapowiedzi operetki

A poniżej zdjęcia z operetki
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl