imieniny: Łukasza, Jana. 18 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Kielecki raper w Chrzanowie

9 listopada zapraszamy do klubu Stara Kotłownia na koncert hip-hopowy w ramach cyklu "Chrzanić ciszę". Na scenie pojawi się kielecki raper Rover. Gościnnie wystąpią: Tymin&Peus, DJ West a także supporty: Tajka Orient&Dudek, Beka Squad, Cztery Żywioły + Tioxx, Wicher x Diament . Start o godz. 20.00. Bilety: 15 zł (przedsprzedaż: Informacja MOKSiR), 20 zł (w dniu koncertu).Punkty sprzedaży biletów (od 11 października):
1. Chrom Chrzanów, ul. Dobczycka 5 (pasaż handlowy),
2. MOKSiR Chrzanów, ul. Broniewskiego 4,
3. Sex Shop Chrzanów, ul. Sienkiewicza 11.
 
Sprawdź inne koncerty: Tutaj 
 
Na scenie Starej Kotłowni w Chrzanowie zobaczycie i usłyszycie:

ROVER (Rover Kielce) - bogato obdarzony wrażliwością raper z Kielc. Tworzy od 2004 roku wydając do 2013 roku undergroundowe albumy. Z rozwiązanym już składem "Poza Prawem" wydał dwa projekty, a w duecie z Jarsonem "Rok Ciśnień". Rok 2011 jest początkiem solowej działalności, która zaowocowała płytą "Kalejdoskop Wspomnień" oraz "24". Liczne supporty przed znanymi raperami (Pih, Małpa, Zeus) przynoszą pozytywny skutek i w 2013 roku Rover wydaje płytę "Oddźwierny" nakładem wytwórni Step Records.
W swojej twórczości Rover nie szczędzi sobie zarzutów wobec siebie i pragnie w ten sposób przestrzec słuchaczy przed własnymi błędami. Szczerość i gorzkie wyznania nie czynią go raperem smutnym, bo potrafi również cieszyć się chwilą i nie szczędzi tej radości w swoich utworach. Jego spokojne i emocjonalne flow czyni go muzykiem, którego słucha się przyjemnie i z uwagą.

Odsłuch całej płyty "24" możliwy pod linkiem:
www.youtube.com/playlist?list=PLC5DA3FC384FEC7D9&feature=plcp

Tymin&Peus, DJ West

Poznali się na pierwszej bitwie fristajlowej w której uczestniczyli, w styczniu 2009 roku. Szybko się zaprzyjaźnili, zrobili pierwszy wspólny kawałek, zagrali koncert i nagrali EPkę, która jest tylko głosem przeszłości uświadamiającym im jak bardzo poszli do przodu. Obaj osiągnęli sporo na polskiej scenie fristajlowej, będąc obecnymi w finałach największych bitew w Polsce, a także zwyciężając sporą ilość mniejszych turniejów. Nadal należą niejako do czołówki aktywnych wolnostylowców, ale nie da się ukryć, że skupiają się w tym momencie w większym stopniu na studyjnej działalności. Tymin ugruntował swoją pozycję w podziemiu będąc wyróżnionym oraz finalistą w konkursach wytwórni Aptaun oraz zwyciężając konkurs dla MC's organizowany przez producenta DonDe. W 2012 roku nakładem Comeout Label wydali "Koniec dyskusji". W 2013 do składu koncertowego na dobre zagościł Dj West, który ubarwia ich wyczyny. Obecnie pracują nad EPką o nazwie "Setka" na bitach ich naczelnego producenta Eigusa. Będzie to energiczny materiał, a każdy podkład będzie miał co najmniej 100 bpmów. Energia.

SUPPORT:

Tajka Orient&Dudek - chrzanowski duet tworzący razem od 2009 roku.
Tajka Orient, 25-letnia matka dwójki synów, niezłomnie spełniająca się w kulturze hip-hopowej wydała na obecną chwilę jedną solową płytę, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Obecnie pracuje nad nowym albumem. Dudek zaczynał w chrzanowskim składzie "Harmonogram". Teraz wspólnie z Tajką Orient tworza nowy styl chrzanowskiego rapu.


Beka Squad (Dulowa/Karniowice).


Cztery Żywioły + Tioxx (POZNAŃ).


Wicher x Diament (3/4 UDGS, Bielsko-Biała).*
 
 
 
*źródło informacji: https://www.facebook.com/events/196800800500345/?ref_dashboard_filter=calendar
 
 powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl