imieniny: Janusza, Konrada. 21 listopada 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Dub Mystic w październiku

Dubowe sesje w Starej Kotłowni stały się już u nas tradycją. 25 października w godz. 18.00-23.00 kolejny raz będziemy się rozgrzewać przy jamajskich brzmieniach sound systemu Mystical BattaLion. Dubowe pulsacje basu nie pozwolą nikomu ustać w miejscu. Bilety: 5 zł (do nabycia w Informacji MOKSiR lub w dniu imprezy w klubie). Zapraszamy!Sprawdź inne koncerty: Tutaj 
 
Mistyczny Batalion SoundSystem ma zaszczyt zaprosić was na siódmą sesję muzyczną z cyklu Dub Mystic! 25 października wstąpcie z nami do dubowej świątyni aby oddać się muzycznej medytacji... Spokój i radość dla duszy przy kojących jamajskich dźwiękach zaserwują wam:
 
ETA HOX
Krakowska DJ'ka, selektorka i promotorka. Związana z rozgłośnia radiową Radiofonia, gdzie współprowadzi cotygodniowe audycje dubowe - dub senses. W studiu gościła wielu mniej lub bardziej znanych aktywistów sceny dub/reggae z Polski i Europy. Organizatorka cyklu imprez "Dub Gone Crazy!", członkini stowarzysznia "female:pressure" zrzeszającego artystki z różnych dziedzin muzyki elektronicznej. Swoje sety opiera na korzennych brzminiach rootsu i dubu prezentując również najnowsze wydawnictwa niejednokrotnie wykraczające poza klasyczne pojęcie muzyki jamajskiej.


KASPA ISAAC

Puzonista z Pabianic przyjedzie zaczarować was stylem starej szkoły instrumentalnego reggae, z czarnych riddimów popłynie dawka błogosławieństwa w stylu takich wykonawców jak Augustus Pablo czy the The Skatalites. Come Jan Children!


cIHy /HERBA MICZE/
Członek zespołu Herba Micze, doświadczonych muzyków z całej Polski który powstał w Lublinie w 2008 roku z inicjatywy grającego na instrumentach klawiszowych, rodowitego Częstochowianina i miłośnika głębokich dub’owych brzmień - Marcina „cIHego” Wójcika twórcy i organizatora festiwalu LubReggae który w 2014 odbędzie się w Chrzanowie. Skład zespołu w początkowym okresie istnienia zmieniał się dynamicznie, aby po półroczu osiągnąć stan, w jakim grupa tworzy do dziś. CIHy w solowym występie zaczaruje nas grą na melodyce.

 
Przypomnijmy, że poprzednie imprezy odbyły się również w klubie Stara Kotłownia. Rozpoczęliśmy cykl we wrześniu 2012 roku od eventu dub/reggae, w marcu zaproponowaliśmy trochę muzyki dub oraz dubstepu, a podczas wakacji mogliście bawić się przy klimatach roots/reggae. Jak będziemy tym razem? Przekonajcie się sami!
 
Projekt plakatu: Las DżamajelpowrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl