imieniny: Bernarda, Kaliksta. 14 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Dzieci nie nudzą się w wakacje

Trwa nasza akcja KOLOROWE LATO z MOKSiR. Dla dzieci, które pozostały w te wakacje w domach, mamy sporo interesujących propozycji spędzenia wolnego czasu.


Program tradycyjnie wspiera się na trzech filarach - zajęciach artystycznych, rekreacyjno- sportowych oraz  ofercie kina wakacyjnego.

W ramach zajęć artystycznych pod nazwą „Kolorowy zawrót głowy” dzieci mogły wykazać się swoimi uzdolnieniami plastycznymi, a także zapoznać się z różnymi technikami twórczej ekspresji. Tak więc obok malowania wielkoformatowego,  tworzenia obrazów farbami woreczkowymi, tworzenia malarskich puzzli - uczestnicy zajęć lepili także w glinie różne formy przestrzenne, a ponadto projektowali obrazy na podkoszulkach. „Kolorowy zawrót głowy”, w kolejnych tygodniach wakacji,  nadal zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. Konieczne wcześniejsze zapisy.

Obok artystycznych szaleństw, dzieci brały również udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na boiskach „Orlik”, a także w ośrodku na Kątach. Uczestnikom zagwarantowano  ciekawy program, od rozgrywek w minigolfa, zawodów piłkarskich, po kąpiele w basenie. Zajęcia w każdy poniedziałek od godz. 10.00. 

Tradycyjnie też dużą popularnością cieszy się wakacyjne kino. Dzieci mogą oglądać interesujące filmy w kinie Sztuka, a także tradycyjne polskie animacje w sali konferencyjnej za złotówkę. 

Jak do tej pory z naszej oferty skorzystało blisko 1000 dzieci i młodzieży.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie dzieci do udziału w zajęciach, które szczegółowo opisane są na stronie www.moksir.chrzanow.pl

Antoni Dobrowolski

 powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl