imieniny: Bernarda, Kaliksta. 14 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Warsztaty gospel w Chrzanowie!

21-22 września w klubie Stara Kotłownia odbędą się dwudniowe intensywne zajęcia wokalne, podczas których uczestnicy będą śpiewać utwory muzyki gospel. Koszt uczestnictwa 30 zł.Warsztaty zakończą się koncertem finałowym, podczas którego chór złożony z uczestników zaśpiewa kompozycje szlifowane przez dwa dni warsztatów. Będzie to wspaniała okazja na spotkanie z muzyką gospel i jej  przesłaniem o dobrej nowinie.

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich zainteresowanych śpiewaniem chóralnym, bez względu na wiek. Nie jest wymagane przygotowanie muzyczne (utworów uczymy się ze słuchu, nie z nut) ani biegła znajomość języka angielskiego, w którym wykonywana będzie większość piosenek, choć pojawią się także utwory w języku polskim

Koszt uczestnictwa: 30 zł

Miejsce warsztatów: Klub Stara Kotłownia, ul. Broniewskiego 4, Chrzanów

Rejestracja: 8.30

Koncert finałowy: MOKSiR (sala teatralna), ul. Broniewskiego 4, Chrzanów, godz. 19.00

ZGŁOSZENIA (imię, nazwisko, e-mail, telefon) prosimy przesyłać na adres: gospelchrzanow@gmail.com

WPŁATY za warsztaty (do 15 września) prosimy przelewać na nr konta:
Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie
ul. Mickiewicza 5
97 8444 0008 0000 0077 7087 0001


Instruktorzy:
Peter Francis - jest jednym z najbardziej utalentowanych brytyjskich wokalistów i dyrygentów chórów gospel. Śpiewa w London Community Gospel Choir (LCGC) - jednego z najbardziej znanych chórów gospel w Europie. Swoje doświadczenie dydaktyczne wykorzystuje prowadząc seminaria na temat muzyki gospel w Europie i USA, jak również prowadząc warsztaty gospel w całej Polsce. Jego osobowość i wspaniałe poczucie humoru na długo pozostaje w pamięci po warsztatach.
Obecnie Peter Francis jest dyrygentem chóru The Jabez Family.

 

Paulina Knapik - dyrygentka Krakow Gospel Choir w latach 2007-2011. Rozwija swoją pasję do muzyki od dziecka, począwszy od gry na skrzypcach, poprzez udział w Studio Teatru Muzyki i Tańca, lekcje wokalu oraz uczestniczenie w wielu warsztatach gospel. Od 2006 roku instruktorka warsztatów gospel. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie doskonali swój warsztat muzyczny.

 

Szymon Markiewicz - dyrygent, pianista, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie; w latach 2007-2009 kształcił się także w Berklee Collage of Music w USA; współtworzył wiele projektów muzycznych w Polsce, Europie oraz w USA.

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Do Źródła

Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie

Szczegółowe informacje na stronie Stowarzyszenia Do Źródła: www.zrodlo.blogspot.com
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl