imieniny: Bernarda, Kaliksta. 14 października 2019
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Udany noworoczny koncert zainaugurował Owsiakowe granie

To była prawdziwa muzyczna uczta. Publiczność, która przybyła do domu kultury w piątek 8 stycznia na koncert noworoczny, miała okazję posłuchać kolęd w niecodziennej, nowatorskiej interpretacji muzycznej.


Na koncert złożyły się kolędy i pastorałki w wykonaniu BIG BANDU, pod dyrekcją Jerzego Zieglera, zespołów IMPRESJA i FANTAZJA, którymi opiekuje się Irena Paprocaka oraz Studia BELL CANTO pod kierunkiem Małgorzaty Liszki. Wiersze członków Grupy Twórczej CUMULUS czytała młodzież z Grupy Teatralnej APART przygotowana przez Anetę Leśniakiewicz.  

Licznie przybyli na koncert mogli posłuchać znanych kolęd w nowej, niezwykle oryginalnej, nowatorskiej interpretacji muzycznej BIG BANDU, który przygrywał młodym artystom, członkom MOKSiR-owskich zespołów wokalnych. Muzyczne akcenty koncertu doskonale komponowały się z poetyckim słowem chrzanowskich poetów: Heleny Chłopek, Lucyny Szubel i Antoniego Dobrowolskiego 

Koncert stanowił przygrywkę do chrzanowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w niedzielę na placu Tysiąclecia. 
powrótMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl