imieniny: Jana, Przybysława. 27 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


PALETA RODZINNYCH BARW
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na otwarcie wystawy obrazów malowanych na szkle autorstwa Władysława Walczaka-Banieckiego, Barbary Banieckiej- Dziadzio,  Bogdana Dziadzio. Galeria NA STYKU - 11 marca 2016r. - godz.18.00.

V NOC TEATRU w Chrzanowie
2 kwietnia 2016 o godz. 18.00 odbędzie się kolejna edycja NOCY TEATRU, wpisana w ogólnopolską akcję DOTKNIJ TEATRU. Na scenie MOKSiR będzie można zobaczyć pięć spektakli. Bilety w cenie 25 zł już do nabycia w Informacji lub online.

Smaczna Sztuka zadziwi kinomanów
19 marca w kinie Sztuka wieczór filmowo-kulinarny. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć 3 filmy oraz skosztować kulinarnych niespodzianek. W programie imprezy przewidziano również porady dietetyków. Start o godz. 17:00. Bilety 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu projekcji). Ilość miejsc ograniczona.

KONKURS NA PROJEKT MASKOTKI MOKSiR
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie w związku z jubileuszem 50-lecia ogłasza konkurs na projekt Maskotki MOKSiR. Termin nadsyłania prac mija z dniem 30 kwietnia - NIE decyduje data stempla pocztowego.

KONKURS PALM WIELKANOCNYCH
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie palm wielkanocnych 2016. Prezentacja palm odbędzie się w Niedzielę Palmową 20 marca na chrzanowskim Rynku o godzinie 12.30

POKAZY SPECJALNE W KINIE SZTUKA
Miło nam poinformować, że kino Sztuka znalazło się w elitarnym gronie kin, które zorganizują pokazy przedpremierowe najnowszej superprodukcji Warnera - "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Specjalnie seanse odbędą się 28 i 31 marca. Film premierowy wyświetlany jest w Polsce od 1 kwietnia. Sprawdź godziny seansów.

CREDO - koncert
23 kwietnia koncert zespołu Credo. Chrzanowska formacja wystąpi w klubie Stara Kotłownia w ramach trasy promującej płytę "Pewnego dnia się uda". Start godz. 19.00. Bilety 10 zł (przedsprzedaż w Informacji MOKSiR), 15 zł (w dniu koncertu w klubie). Sprzedaż wejściówek od 22 marca.

PALETA RODZINNYCH BARW
11 marca w galerii NA STYKU dokonano otwarcia wystawy obrazów malowanych na szkle przez znakomitych artystów z Zakopanego: Władysława Walczaka-Banieckiego, Barbary Banieckiej-Dziadzio i Bogdana Dziadzio.

KONKURS PALM WIELKANOCNYCH
Siedmioosobowa grupa uczniów z VI klasy Szkoły Podstawowej nr 10 w Chrzanowie wykonała najwyższą wielkanocną palmę – jej wysokość sięgnęła 6,5 metra. Była nie tylko wysoka, ale też piękna, przyozdobiona licznymi bibułkowymi kwiatami.

Filmowa SMACZNA SZTUKA

Świetne jedzenie, dobre kino, badania i porady oraz fantastyczna atmosfera - tak pokrótce można opisać wieczór filmowo-kulinarny w kinie Sztuka 19 marca.

 


DNI CHRZANOWA. Tylu koncertów jeszcze nie było!
Będziemy świętować w pierwszy weekend czerwca. Zagrają m.in.: Jamal, Voo Voo, Tomek Lipiński. Obchodzić będziemy też jubileusz 50-lecia MOKSiR-u, 30-lecia Sztywnego Pala Azji. A ponadto - druga edycja koncertu Kumple dla kumpli!

Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna świeci na niebiesko dla ludzi z autyzmem

Za sprawą Fundacji SYNAPSIS, tegorocznego Patrona Festiwalu Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna, edukujemy w zakresie autyzmu, popierając międzynarodową akcję „NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”.  


Spotkanie PARKRUN w Starej Kotłowni. URAZY BIEGACZA
Na spotkanie PARKRUN zapraszamy 16 kwietnia 2016 o godz. 17.00 do klubu Stara Kotłownia. Temat spotkania: "Urazy biegacza. Jak powstają, jak im zapobiegać". Wstęp wolny!2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl