imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


LAO CHE - koncert
4 marca 2016 r. o godz. 19.00 w sali teatralnej MOKSiR wystąpi zespół LAO CHE w ramach trasy promującej najnowszy album zespołu. Bilety już w sprzedaży online!

Sezon artystyczny w kinie
5 retransmisji z brytyjskiego National Theatre zobaczą widzowie chrzanowskiego kina Sztuka. Zapraszamy do rezerwowania miejsc (również online) na wybrane spektakle teatralne oraz do zakupu karnetów w promocyjnej cenie.

WALENTYNKI ZE SZTUKĄ
Komedia romantyczna "Planeta singli" oraz retransmisja spektaklu teatralnego "Strategia gołych kawalerów" to propozycja chrzanowskiego kina Sztuka na tegoroczne walentynki. Gorąco polecamy. Bilety już w sprzedaży.

XI OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY FESTIWAL TAŃCA I PIOSENKI CHRZANOWSKA LOKOMOTYWA ARTYSTYCZNA pod honorowym patronatem Fundacji SYNAPSIS

Za nami trzy dni zmagań uczestników Chrzanowskiej Lokomotywy Artystycznej - w załącznikach wyniki.


ZAWODY MODELI SZYBOWCÓW HALOWYCH

Klub Modelarstwa Lotniczego w Chrzanowie zaprasza do udziału w Szesnastych Zawodach Modeli Halowych o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa zaliczanych do Pucharu Polski w kategorii modeli szybowców F1N. 13 lutego 2016r. - hala widowiskowo-sportowa MOKSiR w Chrzanowie.

 


BALLET MAGNIFICAT w Chrzanowie
W niedzielę 24 kwietnia 2016 r. o godz. 18.00 zapraszamy do sali teatralnej MOKSiR na spektakl "Powrót marnotrawnego" w wykonaniu amerykańskiej grupy baletowej Ballet Magnificat. Wstęp: 35 zł, bilet ulgowy: 30 zł.

BEZ GRANIC - rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji
zaprasza na rozdanie Laurów Poetyckich XVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego dla Dzieci i Młodzieży BEZ GRANIC. 13 lutego.2015 r. godz. 11.00 Klub Stara Kotłownia, ul.Broniewskiego 4

METALOWA SESJA 2 - koncert [zmiana kapeli]
Fanów ostrego grania zapraszamy 11 marca do klubu Stara Kotłownia na Metalową Sesję 2. Zagrają dwa zespoły: Disephia i Post Profession. Otwarcie klubu: 18:00, start imprezy: 19:00. Bilety: 8 zł (przedsprzedaż w Informacji MOKSiR), 10 zł (dostępne w klubie w dniu koncertu). Zespół Formis nie wystąpi z przyczyn osobistych.

MŁODZI POECI ZNOWU NIE ZAWIEDLI
W sobotnie południe, 13 lutego 2016, MOKSiR-owski klub STARA KOTŁOWNIA wypełnił się poetkami i poetami z całej Polski, aby wziąć udział w gali rozdania laurów poetyckich w XVII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim dla Dzieci i Młodzieży BEZ GRANIC.

JESZCZE TEJ NOCY - przedstawienie teatralne
Na spektakl Marcina Kobierskiego i aktorów Grupy "Misterium" zapraszamy 6 marca o godz. 15.00 - sala teatralna MOKSiR. Bezpłatne bilety do nabycia w parafiach: MBR w Chrzanowie i Piotra i Pawła w Trzebini.

KLANG 2016
Przegląd zespołów muzycznych KLANG już 7 maja 2016 w chrzanowskim klubie Stara Kotłownia. Start: godz. 16:00. Gwiazdą tegorocznej edycji przeglądu będzie krakowski hard rockowy zespół Heart Attack.

INFORMACJA
Dotyczy: świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów MOKSiR w Chrzanowie w latach 2016 - 2018. Szczegóły w załączniku

SUKCESY CHRZANOWSKICH MODELARZY-LOTNIKÓW
Zawodnicy Klubu Modelarstwa Lotniczego MOKSiR Chrzanów oraz jego instruktorzy od lat zajmują czołowe lokaty w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, w kategorii modeli samolotów z napędem silnikowymi i z napędem gumowym. Rok 2015 również obfitował w sukcesy.

FINISAŻ RZEŹB PLENEROWYCH TOMASZA KOCLĘGI
Już od wiosny ubiegłego roku towarzyszą nam rzeźby znakomitego śląskiego artysty Tomasza Koclęgi, rozmieszczone w przestrzeni przed MOKSiR. Powoli jednak szykują się do odjazdu, prawdopodobnie do czeskiej Pragi. Z tej okazji zapraszamy Państwa na finisaż wystawy, który odbędzie się w klubie STARA KOTŁOWNIA 18 marca o godz. 18.00.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl