imieniny: Jana, Przybysława. 27 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


OPTYMISTYCZNA NIEDZIELA FILMOWA
Już 6 września zapraszamy na bezpłatne pokazy filmów nagrodzonych podczas 12. edycji Multimedia Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych. To jedyny w Polsce festiwal, do którego filmy kwalifikowane są na podstawie zawartego w nich optymizmu. Start o godz. 14.30 - sala konferencyjna MOKSiR (1pietro) Pokażemy: Ludzie ze stali, Kemping, 44, Skrzydła.
Wstęp bezpłatny!

Sprinty rowerowe w Chrzanowie
W niedzielę 27 września w Chrzanowie odbędą się zawody z cyklu Małopolskie Sprinty Rowerowe. Ich celem jest popularyzacja formuły cross-country, wyłonienie najlepszych kolarzy oraz promocja miast - organizatorów cyklu. Więcej  informacji na temat sprintów znajdziesz TUTAJ

Ga Ga Zielone Żabki i The Trepp na wspólnym koncercie
31 października w Starej Kotłowni prawdziwe święto dla fanów punk rocka i ska. Zagrają zespoły The Trepp oraz Ga Ga Zielone Żabki. Start godz.: 18:00. Bilety: 17 zł (przedsprzedaż Informacja MOKSiR), 23 zł (w dniu koncertu do nabycia w klubie).

Koncert KUMPLE DLA KUMPLI
Świetni artyści, doskonała publiczność i niepowtarzalna atmosfera. Tak można w skrócie podsumować koncert KUMPLE DLA KUMPLI, który odbył się w sobotę 5 września w Starej Kotłowni.

CHECHŁORUN po raz drugi
Ruszyły zapisy do tegorocznego CHECHŁORUN. Bieg odbędzie się 11 października, start o 11.00. Wpisowe to 30 zł. Szczegóły znajdziesz TUTAJ

Koncert finałowy warsztatów gospel z zespołem TGD
Koncert finałowy będzie zwieńczeniem dwóch dni intensywnych zajęć wokalnych z polską muzyką gospel, podczas którego chór złożony z ponad 120 uczestników, razem z zespołem TGD zaśpiewa kompozycje szlifowane przez dwa dni warsztatów. Sala teatralna MOKSiR, niedziela 8 listopada, godz. 17.00. Wstęp: 30 zł; ulgowy 20 zł.

Fani fantastyki zjechali do Chrzanowa
Około 300 osób odwiedziło w weekend 12-13 września obiekt SOKÓŁ w Chrzanowie. Wszystko za sprawą Chrzanowskich Dni Fantastyki.

Spektakl DZIÓB W DZIÓB
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza 18 września 2015 r. o godz. 19.00 na "Dziób w dziób" - spektakl teatralny dla młodych widzów według tekstu Maliny Prześlugi. Miejsce: sala teatralna MOKSiR. Wstęp wolny.

TOLERANCJA NA WARSZTAT - WERNISAŻ FOTOGRAFII
Fundacja Wspierania Działań Artystycznych Wolna Sztuka, Fundacja Babel Images, dyrekcja Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zapraszają na WERNISAŻ FOTOGRAFII uczestników projektu, który odbędzie się 29 września 2015, o godzinie 17.00 w holu MOKSiR w Chrzanowie.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI Z PIOSENKAMI KABARETU STARSZYCH PANÓW
W niedzielę 27 września w sali teatralnej swe podwoje otworzyła kawiarnia Pod Knotem. Za sprawą aktorów, wokalistów i muzyków MOKSiR publiczność przeniosła się w lata 50. i 60. Zabrzmiała muzyka ze słynnego Kabaretu Starszych Panów m.in. takie niezapomniane przeboje jak "Embarras", "Już kąpiesz się nie dla mnie", "Addio pomidory" czy "Tanie dranie".

150 rocznica urodzin Kazimierza Przerwy - Tetmajera
Polskie Towarzystwo Tatrzańskie O/ w Chrzanowie zaprasza  17 października 2015 r. o godz. 15.00 na otwarcie wystawy plenerowej przed Miejskim Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji z okazji 150. rocznicy urodzin Kazimierza Przerwy - Tetmajera. Następnie zapraszamy do sali teatralnej MOKSiR na pokaz multimedialny ks. Zbigniewa Pytla i Piotra Nawary oraz poezję śpiewaną w wykonaniu zespołu Zielony Szlak.

RZEŹBY MIESZKA TYLKI W GALERII NA STYKU
Nowy sezon wystawienniczy 2015/2016 MOKSiR inaugurował znakomitą wystawą rzeźby prof. Mieszka Tylki.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl