imieniny: Ildefonsa, Rajmunda. 23 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Ogłoszenie o przetargu
MOKSiR ogłosił przetarg na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa płyty boiska wraz z zapleczem hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2". Szczegóły zamówienia TUTAJ

Wymiana wody w basenie na Kątach
W basenie na Kątach trwa wymiana wody. Ośrodek rekreacyjny jest czynny  jak zwykle w godzinach od 10.00 do 20.00. Do dyspozycji odwiedzających pozostają boiska do gry w piłkę, minigolfa oraz plac zabaw dla dzieci. Nie ma jednak możliwości skorzystania w tym czasie z kąpieli w basenie.

Koncert KUMPLE DLA KUMPLI
5 września o godz. 18:00 spora dawka muzyki w Starej Kotłowni. Zagrają: Kurtyna, Premiera (DaBop), Dj Krzyku (Scream Music), Animations oraz Code Breaker. Wstęp na podstawie wejściówek dostępnych  w Informacji MOKSiR oraz w klubie w dniu koncertu).

Klowny, czyli chichot życia
Klowny Michała Batkiewicza stanęły przed chrzanowskim MOKSiR-em. Przyjechały tu z Nowego Targu - rodzinnego miasta autora rzeźb, którego już poznaliśmy podczas prezentacji jego plenerowej wystawy na pasażu pn. „CYWILIZACJA". Kolejnym miejscem ekspozycji klownów będzie Plac Szczepański w Krakowie.

Nabór do Studia Baletowego
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji ogłasza nabór do Studia Baletowego na rok 2015/1016. Termin przesłuchań 19.09.2015 r. o godz. 9.30, sala nr 32.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informujemy, że w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa płyty boiska wraz za zapleczem hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2" dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty. Szczegóły w załączniku.

Szekspir w Sztuce
7 sierpnia zapraszamy do kina Sztuka na retransmisję spektaklu "Sen Nocy Letniej" z londyńskiego The Globe. Początek o godz. 20:00.

WAKACJE Z MOKSIR NA PÓŁMETKU
Akcja „Lato, echże ty", prowadzona przez MOKSiR, jest już na półmetku. W lipcowej ofercie nie zabrakło zajęć sportowych, plastycznych, zabaw w plenerze, festiwalu gier planszowych, kina.

GMINA CHRZANÓW KIBICUJE KOLARZOM!
5 sierpnia 2015 r. przez Chrzanów przejedzie 72. TOUR DE POLOGNE. Włącz się do wspólnego kibicowania! Szczegóły znajdziesz TUTAJ .2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl